Меню
Назад » » 2010 » Листопад » 15

Ювілей першої веб-сторінки

В наш час Інтернет відіграє важливе значення у створенні інформаційного простору глобального суспільства, слугує фізичною основою доступу до веб-сайтів і багатьох систем передачі даних.
Сучасний Інтернет має також дуже багато соціальних та культурних граней. Він є універсальним середовищем для спілкування, розваг та навчання. За допомогою Інтернету стало можливо робити покупки та оплачувати послуги. Для багатьох людей Інтернет — це спосіб заробітку. А в цілому Інтернет — це віддзеркалення сучасного суспільства та світосприйняття.
Але мало кому відомо, що рівно 20 років тому з’явилася перша Інтернет-сторінка, з появою якої й розпочалась Інтернет-манія. За історією, винахід веб-сторінки належить американцям, хоча насправді, дана ідея належить не закордонним вченим, а радянському академіку Михайлу Глушкову, який вперше спробував об’єднати ЄОМ в єдине коло передачі даних. Саме він в 60-х роках створив комп’ютеризований процес управління виробництва, аналог локальної мережі. Згодом, було поставлено завдання створити загальнодержавну систему збору і обробки інформації, аналог сучасного Інтернету в межах Радянського Союзу. Запустити систему планували в 1990 році, але комп’ютерна мережа СРСР так і залишилась лише мрією вченого. Додав новини Shura1989
avatar
0
5
А тут ми були перші, я думав, що це досягнення американців.
avatar
0
4
Цикаво...Дуже цІкаво)
avatar
0
3
Дякую за інформацію=))
avatar
0
2
Починаючи з 3 грудня 2006 року для користувачів Ірану було закрито доступ до низки сайтів, серед яких Вікіпедія, YouTube, IMDb. Вважається. що це пов'язано з розгорнутою в країні кампанією боротьби зі згубним впливом західної культури.
avatar
0
1
На Кубі Всесвітньою павутиною можуть користуватись лише лікарі; іншим громадянам країни це заборонено на законодавчому рівні.
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]