Меню
Назад » » 2011 » Квітень » 18

Капітальний ремонт вулиці Княгині Ольги?...

Сьогодні, вперше за тривалий час, працівники дорожнього господарства професійно віднеслися до своєї роботи. Зважаючи на постійні нарікання та дискомфорт, який створювала вщент розбита вулиця Княгині Ольги, у влади, нарешті, руки і до неї дійшли.Служба обласного автодору надала німецьку спецтехніку, за допомогою якої знімається верхнє тверде покриття. Відпрацьований асфальт працівники Олевського шляхового управління перевозять на інші вулиці, де конче необхідно залатати дірки.За попередніми даними, планується повністю зняти тверде покриття, та постелити новий цілісний асфальт. Якщо все буде складатися найкращим чином, роботи закінчать найближчим часом – перед Великоднем.Додав новини news_kor
avatar
1
6
на мою думку було дуже добре і весело їздити по нашим дорогам на велосипеді, з такою дорогою добре вироблювати техніку їзди на вело-машині)))))
avatar
1
4
поживемо-побачимо, що з цього вийде!!!
avatar
2
2
Подібним чином за новими технологіями потрібно ремонтувати всі вулиці міста, та не викидати кошти на щорічний ямковий "ремонт".
avatar
1
3
І не відомо що у ті ямки засипають!!! Якби асфальт то хоч куски валялися по дорозі.... а так нічого.... розстав як сніг....))))
avatar
1
5
я думаю можна і самим побачить що вони туди кладуть. Беруть асфальт з однієї точки, і перевозять в другу. Стратегія нормальна. Коли в Олевську є асфальтний завод.. ))
avatar
2
1
Мене дуже порадувала звістка про ремонт дороги, тому що там було просто нестерпно їздити=(
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]