Меню
Назад » » 2011 » Березень » 14

Хто хоче очолити Федерацію футболу області?

Дивні процеси відбуваються у футбольному житті Житомирщини. В січні відбулася позачергова звітно-виборна Конференція, яка обрала головою Федерації області  Олександра Коцюбка замість Олександра Чернявського. Однак, влада не визнає  легітимності позачергового футбольного форуму і збирається скликати нову конференцію, певно, для того, аби «поставити» у керма свою людину. Принаймні такої думки дотримується голова Федерації футболу м. Житомира Володимир Ткач:
"З владних кабінетів лунає, що Конференція була як би незаконною. В докір ставиться те, що первинні організації - колективні члени Федерації були юридично не зареєстровані. Але ж цю роботу за попередні 4 роки мав провести пан Чернявський. Однак він навіть не зареєстрував  організації, а, схоже, займався  проїдання і пропиванням виділених для  реєсратації коштів. Характерно: якщо на владному рівні Житомирщини говориться  про нелегітимність конференції 12 січня, то Федерація футболу України визнала і підтвердила, що Олександр Коцюбко є законообраним головою Житомирської обласної федерації футболу. Зокрема у листі  ФФУ від 3.03.2011р. зазначається: „ Федерація футболу України уповноважує Коцюбка О.П. представляти інтереси ФФУ в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування Житомирської області, а також заходах (конференції, виконкоми, наради, спортивні змагання тощо), які проводяться місцевими федераціями футболу. Коцюбко О.П. обраний головою Житомирської обласної федерації футболу на позачерговій звітно-виборній Конференції ЖОФФ 12 січня 2011 року”. Підтвердження підписане першим віце-президентом,виконавчим директор ФФУ О.І.Бандурко.
А тим часом Олександр Чернявський готує ще одну звітно–виборчу конференцію, призначену на 15 березня. Але ж вона також буде не легітимною, бо немає юридичної реєстрації первинних організацій! Однак, видно, на цю обставину тепер не звертається увага, адже захід організовується при активному  втручанню чиновників обласної державної адміністрації. І це у той час, коли Федерація футболу Житомирщини активно запрацювала, отримавши відповідні повноваження та методичні рекомендації від керівництва ФФУ. Підготовка так званої конференції вносить суттєвий деструктив у підготовку до чергового спортивного сезону та чемпіонату області. Замість того, щоб розпочати підготовку футбольних клубів до чергового чемпіонату, чиновники з управління сім’ї, молоді та спорту займаються абсолютно не своїми функціями, втручаючись у роботу суто громадської організації, якою є Федерація футболу Житомирщини. Це є порушенням українського законодавства, яке забороняє подібну «опіку», не кажучи вже про підрив авторитету влади, яка потурає порушникам.
"І насамкінець заявляю, що федерація футболу м. Житомира відмовилася приймати участь у „афері” 15 березня" - сказав голова Федерації футболу м. Житомира Володимир Ткач.
А тим часом, наша журналістська група 12 березня спілкувалася з начальником Олевського району у справах сім'ї, молоді та спорту Існюком А.В. Шановний чиновник за годину до нашого приходу отримав факсом листа, в якому Федерація Футболу України офіційно звертається до голови Житомирської обласної адміністрації з проханням адекватно відреагувати на виникнення конфліктної ситуації. Деталі звернення ми оприлюднимо вже незабаром.
Додав новини Shura1989
avatar
2
5
ну ось воно......я що писав в сусідній темі !!!!!!!!!!!!
ДЛЯ ЦЬОГО І МАЛОГО ХАРЧЕНКА ВИБРАЛИ ГОЛОВОЮ РАЙОННОЇ ФЕДЕРАЦІЇ angry angry angry angry angry angry angry angry
їм голос треба на виборах а не стадіон районний ремонтувати.... biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin
от вам і адмінресурс.....
тільки є один момент...за такі речі УЕФА припинити членство може.... angry
avatar
2
7
за одне боролися, да не на те напоролися!!! dry
avatar
1
4
Підтримую відгук 3 vitol! ДЮСШ дійсно Працює і результати очевидні: Ірина Кирильчук, Олександр Булат, Алєксандров та й футболісти не стоять осторонь!
avatar
0
3
Нехай би собі там розбирались, хто голова обраний, а хто сам призначив себе, питання в тому, що Житомирський чемпіонат, да як і весь футбол в області, всі добре знають в якому стані, Житомирські клуби не відомо в якій лізі грають. Одне тільки нас радує, що в Олевську є небайдужі люди, які люблять проводити час не барах, а на стадіоні, і адміністрація всіляко підтримує ці заходи. Нагадаю, що практично всі бувши кінотеатри в інших районах, стали ресторанами і барами, тільки в Олевську завдяки намаганням не байдужих наших керівників, ми маємо такий гарний спортивний зал.
avatar
1
6
...і адміністрація всіляко підтримує ці заходи... angry >( angry
Моя порада, не пиши більше такого, САМЕ ТАКОГО, бо хлопці, які вже не один рік, скажімо так, "варяться у футбольній каші" засміють тебе............!!!!!!!!!!!!
avatar
1
8
і ще одне, не знаючи ситуацію в інших районах з рівнем футбола, НЕ ПИШИ НІЧОГО............. angry angry angry
avatar
1
9
У всякому випадку, хоч і не є ярим футболістом, у тих районах, де я працюю і знаю ситуацію, то можу говорити, а рахувати, що десь краще ніж у нас, ніколи таку думку не підтримував і не підтримаю, я розумію питання так - не подобається, щось потрібно робити, наголошую РОБИТИ, а просто розказувати, у всьому звинувачувати керівництво невідомо чого, це сьогодні всі вміють і роблять, коли раніше наші батьки хотіли грати у футбол, то після того, як заколють кабана брали мочови пузир, надовували і грали їм, бо не було мячів і всі залюбки це робили, а зараз є все- стадіони, спортзали, мячі ще й призові якісь дають і тут починають розказувати що футболу конец приходить, то так хочуть грати... я розумію, що ми сьогодні живемо в іншому світі і вимоги до життя інші і мене бентежать всі ці питання, потрібно бачити у всьому і якісь плюси не тільки все хр...., ще це коли чуєш від стариків, я якось розумію, але коли від молоді, вибачайте, нема розуміння...
avatar
1
1
в нас народ скоро почне "душитися" від неможливості щось украсти чи покерувати кимось або чимось!!!!! angry
avatar
0
2
Абсолютно з тобою згоден. В більшості з цих людей ні совісті, ні моралі. Всі хочуть добратися до "кормушки" з наближенням Євро-2012
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]