Меню
Назад » » 2010 » Жовтень » 24

Кубок району визначив фіналіста

На календарі вже жовтень, а футбольні пристрасті лише набирають обертів. Після закінчення районного чемпіонату відразу стартував Кубок в якому взяли участь відразу п’ять команд. За умовами протоколу до фіналу виходять дві команди, які зійдуться у вирішальному двобої.
Центральним матчем групового етапу була зустріч «Штурм» - «Партизан». Нагадаємо, що нещодавно саме ці дві команди зустрічалися у вирішальному матчі районного чемпіонату, який закінчився з нічийним рахунком 1:1, і допоміг Штурму завоювати золоті медалі.
Але цієї сонячної погожої днини гра відбувалася за іншим сценарієм. З перших хвилин явної переваги не спостерігалося. Чітко і злагоджено діяли захисти обох команд, боротьба велася в більшості в центральній частині поля. Трохи розім’явшись, хлопці жвавіше забігали й почали демонструвати командну майстерність. Вже згодом, одна з гострих атак господарів завершилася забитим голом, автором якого став гімназист-десятикласник Заруцький Василь. Від цього гра стала ще цікавішою. Розуміючи, що рахунок не стабільний, «Штурм» не збавляв обертів, але і «Партизан» не відсиджувався у захисті. І не задовго до закінчення першого тайму нападник Партизану Ткач Юрій, вдало зіграв на своїй позиції, вирівнявши рівновагу.

Після перерви вектор гри змінився в одні ворота. Гості виглядали переконливіше. Близько 5 атак могли завершитися взяттям воріт. Дальні удари, індивідуальні проходи по лівому флангу завдавали великих клопотів воротареві «Штурму». В середині тайму одна з таких атак завершилася результативно. Гол-красень записав на себе Охремчук Руслан.
Після цього «Штурм» подався вперед, але бажаного результату так і не домігся. Більшість атак було грубо зірвано захисниками «Партизану», але арбітр адекватно на порушення не реагував, за що і був морально принижений незалежними глядачами. Матч завершився перемогою гостей з рахунком 2:1.
В паралельному матчі Кубку ФК «Старт», який складається з досить юних гравців, зустрівся з командою «Ветерани». Більш досвідченні й доросліші футболісти «Ветеранів» майже весь матч вели в рахунку. І дякуючи головному арбітру Юрію Покальчуку, який судив лише в одну сторону, їх перевага складала 2 голи. Але бійцівський дух молодих футболістів допоміг в останні хвилини зрівняти рахунок. Героєм матчу можна назвати кожного, особливо лідера «Старту» Проніка Василя.