Меню
Назад » » 2011 » Березень » 11

Кубок Весни поїхав до Рокитного

6 березня у спортивному залі Олевської ДЮСШ за участю 6 команд відбувся турнір з міні-футболу на Кубок Весни.  В першій групі грали команди «Штурм», «Газ» з Олевська та «Лісівник» з Рокитного: «Штурм» - «Газ» - 6:3, «Штурм» - «Лісівник» - 4:4, «Лісівник» - «Газ» - 5:2.
В групі 2 змагались команди «Ветеран», «Штурм-2» з Олевська та гості із Білорусі – «Щебзавод» (смт. Глушковичі): «Штурм-2» - «Ветеран» - 2:2, «Штурм-2» - «Щебзавод» - 3:3, «Ветеран» - «Щебзавод» - 3:1.
У півфіналах зустрілись «Штурм» та «Штурм-2» - 8:1 та «Лісівник» - «Ветеран» - 6:4.
У напруженому цікавому фінальному поєдинку сильнішими виявилися футболісти «Лісівника», які з рахунком 4:3 перемогли «Штурм» і завоювали Кубок Весни. Почесне третє місце за кращими показниками дісталося команді «Ветеран».
Організаторами турніру стала дирекція Олевської ДЮСШ (директор В.М.Шапорда). Кубок та грамоти призерам були придбані за спонсорські кошти.
Додав новини Shura1989
avatar
0
2
Останім часом він туди часто їде кубок Поліщуків і Весни.
avatar
1
1
Хоч кубок і поїхав,та футбол справжній.це і є спорт, не те що найняті "шахтарі".
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.