Меню
Назад » » 2010 » Листопад » 29

Купувати через Інтернет в Олевську стало доступніше.

Із зростанням української Інтернет-аудиторії, Інтернет-торгівля набуває в Україні дедалі більшої популярності, тоді як обсяги звичайної торгівлі під час кризи відчутно скоротилися.
Нажаль, до цього часу, олевчани мали дещо обмежений доступ до послуги замовлення через Інтернет. Це пояснювалося тим, що потрібно було забирати товар в Житомирі чи Києві, або сплачувати ще певну суму за доставку.
Тепер в Олевську існує Інтернет магазин vit-ol.com/shop , який пропонує широкий вибір товару за надзвичайно низькими цінами. Спочатку сам в це не вірив, до поки не придбав ноутбук. До вибору даної техніки віднісся дуже серйозно: ходив по всіх магазинах, зважував ціну і характеристику, слухав поради професіоналів. Згодом, за порадою друга, завітав на vit-ol.com/shop, де і знайшов потрібну модель за розумну ціну. Зателефонувавши адміністратору отримав якісну консультацію.


 Не вагаючись оформив замовлення і безкоштовну доставку на робоче місце. Крім товару отримав дисконтну картку Vitol в подарунок.

Як стало відомо, на порталі vit-ol.com не виходячи з дому можна придбати не лише аудіо-відео-побутову й комп’ютерну техніку, а також будівельні матеріали, солодощі, оригінальні подарунки і навіть квіти.
Додав новини Shura1989
avatar
0
7
Можливо, люди чекають значних знижок до свят?
avatar
0
6
В інтернет магазині великий вибір товару і багато що може бути доставлене в день замовлення. Не пропустіть таку чудову нагоду скористатись такою можливістю.
avatar
0
5
До речі, шановні користувачі порталу. Раджу купувати товар зараз, тому що на носі Новий рік, і для Вас є чудова нагода придбати собі подарунок за акційними цінами.
avatar
1
4
adidas... Разом з vit-ol.com і Олевськ буде рухатися у правильному напрямку
avatar
0
3
"Будь яка техніка коли не-будь потребує сервісу"
Згоден з Вами на 100%.
Компанія Vitol добросовісно виконує обов'язки стосовно гарантії, а також після гарантійне обслуговування.
1-5 6-7
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]