Меню
Назад » » 2012 » Червень » 4

Літературні зустрічі

У переддень літніх канікул (а це  для школярів неабияка радість!) у Варварівську школу на запрошення Голови Ради батьківського комітету школи В.М.Бабича та вчителів-словесників уже вдруге – цим ми пишаємось - завітала відома та шанована нами поетеса, твори якої вивчаються на уроках літератури рідного краю, Ольга Андріївна Пилипчук.Авторка школярам та педагогічному колективу представила свою 25 друковану книжку "Княже місто", приурочену 1300 річниці Олевська. Читаючи свої твори, Ольга Андріївна зазначила, що наш край у її творчості – це невід’ємна частинка її душі, осмислення поліської минувшини, гордість за сьогодення, бачення майбутнього.Школярі ділилися з поетесою своїми враженнями про прочитані твори, свою повагу до автора висловили виразним читанням, декламуванням напам’ять поезій з ювілейної збірки.
О.А.Пилипчук на згадку школярам подарувала буклети та книжечки з власними побажаннями, шкільній бібліотеці залишила на згадку свої останні поетичні доробки. Доповнювали  зустріч підготовлена вчителями-словесниками виставка "Ольга Пилипчук: поет  і людина", цікаві розповіді племінника Іллі Івановича Існюка про поетичний світ автора.Насамкінець Ольга Андріївна відмітила, що приймає наше запрошення у стінах школи читати  нові свої твори, нести дітям радість, спонукати до творчості.
Зустріч з поетесою пройшла у теплій та дружній обстановці, діти почули з перших вуст твори, вочевидь побачили поетесу і, переконаний, назавжди запам’ятають  цю зустріч, адже це буває не часто та ще й в сільській школі.Анатолій Бідюк
Варварівка

Додав новини news_kor
avatar
1
2
Дякую організаторам за змістовну зустріч з Ольгою Пилипчук. Взяла для себе багато цікавого, приємно вражена від самої поетеси.
avatar
1
1
Приємно вражена теплотою зустрічі з поетесою. Незабутні враження донесу усім небайдужим до літератури та творчості.
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]