Меню
Назад » » 2010 » Листопад » 21

М.А. Харченко тепер голова Олевської районної ради

У вівторок, 16 листопада відбулося засідання першої сесії Олевської районної ради шостого скликання. Відповідно до регламенту її відкрила голова районної ТВК.
Взявши до відома інформацію голови районної ТВК Хомутовської В.М., сесія затвердила регламент, обрала робочі органи – тимчасову президію, секретаріат, лічильну комісію. Голова лічильної комісії Л.В. Риндич зачитала порядок обрання голови районної ради. Було висунуто дві кандидатури: лідер Олевської організації Партії Регіонів М.І. Садовий запропонував кандидатуру М.А. Харченка, а другим став самовисуванець В.М. Троян.
За підсумками голосування, головою районної ради було обрано М.А. Харченка – 33 голоси із 49 депутатів, що були присутні на сесії та приймали участь у голосуванні. За В.М. Трояна проголосували 5 осіб, 11 чоловік не підтримати жодної кандидатури.
Прийнявши поздоровлення від однопартійців і депутатів, а також від заступника голови Житомирської обласної ради А.В. Дяченка та склавши присягу, М.А. Харченко продовжив засідання. Ним було запропоновано кандидатуру С.Я. Іванченка на посаду заступника голови районної ради. Здавалося, що дане питання майже було вирішено перед засіданням, зважаючи на те, що Партія Регіонів має достатню кількість власних голосів, і дане голосування повинно було бути лише формальністю. Але, на превелике здивування, С.Я. Іванченка підтримало лише 14 депутатів, більшість висловилося «проти». Чому так сталося нам не відомо. Кого насправді регіонали бачать на посаді заступника, покаже наступна сесія.
Після цього депутати утворили 6 постійних комісій, за поданням М.А. Харченка обрали голів комісій, затвердили склад робочої комісії з підготовки Регламенту роботи районної ради та Положення про постійні комісії, структуру та чисельність виконавчого апарату ради, прийняли звернення до виборців, вирішили інші організаційні питання.
Після офіційного завершення першої сесії, новообраний голова М.А. Харченка дав відео-інтерв’ю нашому Інтернет-порталу.Команда Vitolщиро вітає М.А. Харченка і всіх депутатів районної ради з новою посадою і бажає плідної роботи на благо Олевщини. Додав новини Shura1989
avatar
1
8
Ой, папа.
smile
avatar
1
7
На сесії "цирку" не було!!! wacko
avatar
1
6
Регіони)
avatar
0
5
"и щуку кинули у річку"
що це означає?
avatar
1
4
и щуку кинули у річку
1-5 6-8
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]