Меню
Назад » » 2010 » Грудень » 2

«Металіст» забезпечив собі єврокубкову весну

Вчора пізно ввечері завдяки двом автоголам гравців угорського «Дебрецена» Харківський Металіст достроково вийшов до 1/16 Ліги Європи.
Рахунок у матчі відкрили гості: на 48-й хвилині нападник «Дебрецена» Цвиткович вміло зіграв на випередження. Та вже через 5 хвилин статус-кво було встановлено. І знову доклали до цього зусиль гравці угорської команди – Боді кивком голови розстріляв «дев’ятку» власних воріт. Авторство переможного гола «Металіста» також справедливо буде записати на угорського футболіста – після верхової подачі Олійника голкіпер «Дебрецена» по-волейбольному закинув м’яч в сітку власних воріт.
2:1 і харків’яни святкують достроковий вихід в плей-офф Ліги Європи, адже його переслідувач італійська «Сампдорія» програла на власному полі лідеру групи голандському «ПСВ». «Металіст» може поборотися і за перемогу в групі, але для цього необхідно через тиждень переграти «ПСВ» на його арені.
Качественные и современные спортивные уголки для детей любого возраста. Додав новини Shura1989