Меню
Назад » » 2011 » Травень » 13

Міка Ньютон потрапила до фіналу Євробачення-2011

12 травня у Дюссельдорфі відбувся другий півфінал конкурсу "Євробачення-2011", участь у якому взяли 19 країн. Україну на конкурсі представляла співачка Міка Ньютон. Вона виступала із піснею Angel під номером 6.
До фіналу, який відбудеться 14 травня, у суботу, увійшли такі країни, як Естонія, Румунія, Молдова, Ірландія, Боснія і Герцеговина, Данія, Австрія, Україна, Словенія та Швеція.

У першому півфіналі найбільше балів набрали представники Сербії, Литви, Греції, Азербайджану, Грузії, Швейцарії, Угорщини, Фінляндії, Росії та Ісландії.
Також до фіналу автоматично потрапили представники Німеччини, Великобританії, Франції, Іспанії та Італії.

Разом із українкою Мікою Ньютон також виступала Ксенія Симонова, відома своєю пісочною анімацією. Сюжет полягав в історії сирітської дівчинки, якій допомагає ангел-охоронець.

Зазначимо, що після першого прогону номера ставки на Міку Ньютон виросли на 25 пунктів. Крім того, завдяки "Пісочній історії" у виконанні Ксенії Симонової, західні ЗМІ визнали український виступ найгармонійнішим. Закордонні прихильники українки Міки Ньютон вже охрестили її "Ангелом Європи" за позитивний, ніжний та ліричний виступ.

Нагадаємо,  Міка Ньютон співатиме у фіналі "Євробачення" в Дюссельдорфі 14 травня. Позиція України в черзі виступаючих буде під номером 23 з 25 конкурсантів. Результати залежатимуть від СМС голосування, яке проходитиме відразу після прямого ефіру на телебаченні.

Додав новини news_kor
avatar
1
5
Молодчинка! МЕні сподобалось. Хоч загалом не дуже захоплююсь її творчістю, але гарно придумали, що взяли дівчину, що малює піском.
avatar
1
4
Ну выступление можно было и лучше зделать....а вот голос у неё классный)
avatar
2
3
Пускай знают наших. Так держать!
avatar
0
2
Як на мене, то виступ Міки Ньютон був досить хороший.
Тим паче постановка значно відрізнялася рівнем від інших країн
avatar
1
1
О, Боже, я думала наша взагалі нікуди не пройде! Повезло!
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]