Меню
Назад » » 2010 » Листопад » 1

Місцеві вибори в Олевську вже увійшли в історію.

О восьмій ранку всі виборчі комісії міста відкрили перед виборцями свої двері, і вже скоро, через не значний проміжок часу, всі без винятку зіштовхнулися з проблемою черг. Випадково чи штучно були вони створені буде розбиратися комісія. Але не озброєним оком було видно, що це проблема неорганізованості виборчого процесу.
Кожен виборець отримував від члена комісії 7 бюлетенів, на отримання якого потрібно було затратити чимало часу. Тому зневірені виборці, не дочекавшись своєї черги, йшли з дільниці не проголосувавши. Більшість людей виявили бажання прийти пізно ввечері, але картина не змінилась. Вважаючи, що процес був безперервним, можна було сподіватися на високий відсоток воєвиявлення, але цього не сталося лише тому, що пропускна спроможність комісій була низькою. На цю годину ми маємо приблизні дані менше 50%.
Зачинилися комісії на підрахунок голосів рівно о 22-00. І вже відразу повинен був розпочатися процес, і до 3 ночі повинні були бути відомі приблизні дані. Але цього, нажаль, не сталося. Заклопотані написанням протоколів процес підрахунку розпочався близько 4 ранку і триває до цієї хвилини.Команда Vitol уважно слідкує за оновленням і вже сьогодні оприлюднить конкретні дані. Додав новини Shura1989
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з іншими.
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]