Меню
Назад » » 2015 » Грудень » 10

Міська рада міста Олевськ готує місто до новорічних свят без ялинки в центрі міста

Міська рада готує місто до новорічних свят без ялинки в центрі міста. Про план організації новорічних та різдвяних свят, змістовного дозвілля для дітей говорили сьогодні в міській раді на зустрічі міського голови Омельчука О.В., працівників міськради разом із начальниками відділів РДА, директорами РБК та ЦХЕТУМу.

На початку засідання міський голова Олег Омельчук, посилаючись на соцопитування з Олевського інформаційного порталу, повідомив, що більшість людей хотіли б «Не зрубуючи, нарядити всі ялинки в центральній частині міста». Отож, на новорічні свята чекайте парад ялинок. Ідея цікава та «екологічна» враховуючи той факт, що в центрі Олевська близько десятка «живих» лісових красунь. Це буде особливістю новорічного сезону.

Більшу частину часу присвятили розмові про святкування Святого Миколая. Отож, 19 грудня планується відкриття новорічної ялинки біля приміщення райдержадміністрації. Акцентували увагу на дітях-сиротах (в Олевську їх 25), які не повинні залишитись без подарунків, вони будуть придбані за бюджетні кошти. Передбачається цікава розважальна програма з Святим Миколаєм у головній ролі.

Щоб Олевськ насправді засяяв по-новорічному, а в усіх олевчан та гостей міста був святковий та піднесений настрій, міська рада звертається до керівників підприємств всіх форм власності, а також підприємств торгівлі, ресторанного господарства та побуту, жителів міста з проханням взяти активну участь у прикрашанні закладів та приватних будинків новорічно-різдвяною ілюмінацією. Кожен охочий може прикрасити фасад будівлі своєї установи, будинку і прилеглу до неї територію, зелені насадження та вітрини.
Інформує Олевська міська рада Додав новини vitol_kor
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з іншими.
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]