Меню
Назад » » 2011 » Січень » 13

На розвиток телебачення в Житомирській області в 2011 році виділять 1 мільйон гривень.

На розвиток телебачення в Житомирській області в 2011 році виділять 1 мільйон гривень. За словами голови облдержадміністрації Сергія Рижука, на сьогодні місцеве телебачення охоплює лише 75% населення Житомирської області.

«Торік ми вже відкрили ретранслятор (телевежу) в Баранові, на черзі Овруч, Олевськ, Ружин і Любар», - говорить губернатор:  «Ми внесли пропозицію: виділити 1 мільйон гривень для того, щоб ми не за 4 роки, як планувалося, а за 1 рік вирішити цю проблему і встановити ретранслятори. Тоді ми були б першою областю в державі на 100% охопленою телерадіомережею. І щоб наше населення змогло дивитися і бачити, чим ми тут займаємося » - відзначив Сергій Рижук.
Варто зазначити, що ретранслятор в місті Олевську є найвищою інженерною спорудою Житомирської області. Але на сьогодні його коефіцієнт корисної дії незначний, тому що він будувався лише у військових цілях. Додав новини Shura1989
avatar
0
10
Це чудово.....
avatar
1
9
Футбол?Аго...То цеж супер...Ще різний спорт..От щоб в Олевську було своє телебачення?хіх
avatar
1
8
За деякими даними"наш" депутат в обласній раді Г.Г.Ємченко обіцяла пролобіювати питання встановлення на Олевському ретрансляторі цифрового передавача, який зможе транслювати чітку картинку близько 10 національних телеканалів. В Україні до 2015 року планується повністю перейти на цифрове телебачення (теперішнього - аналогового - не буде), але в зв"язку з проведенням ЄВРО-2012 терміни скоротили. Житомирщина попала в число областей, в яких експериментально запроваджується "цифра" і вже працює в деяких районах та м. Житомирі. За рахунок цифрового стискання на одному каналі можлива трансляція десятка програм.
Для прийому цифрового телебачення необхідно буде придбати телевізор з приймачем DVB-T, широкий вибір яких є в інтернет-магазині Vitol http://vit-ol.com/shop/bytovaja-tekhnika/televizory Можливо з"являться якісь приставки до "старих" телевізорів.
avatar
3
7
Місцеве телебачення - це крок вперед і звичайно хороша ідея, але якщо там будуть працювати люди і отримувати зарплатню з бюджета, то таке буде як і всі бююджетні організації.
avatar
2
6
Житомирське телебачення - це як бізнес за камінного віку. Користі з нього не багато. Краще б цифровим зв'язком покрили наш район і тоді ми мали б багато каналів
1-5 6-10
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]