Меню
Назад » » 2011 » Березень » 3

На території Олевського району почастішали крадіжки

Останнім часом на території Олевського району почастішали крадіжки. Зникнення мобільних телефонів - це, як кажуть правоохоронці, вже майже щоденна справа. Більш серйозні злочини, наприклад, пограбування магазинів, будинків трапляються, на щастя, рідко. У таких випадках, група оперативників одразу виїжджає на місце події, досліджує місце злочину і, як правило, знаходить злочинця.
Незвичним для співробітників Олевського райвідділу внутрішніх справ стали крадіжки, пов'язані із зникненням автомобільних коліс. Свої автомобілі власники нерідко залишають на ніч біля будинків або біля проїжджої частини. Темна пора доби не тільки «друг» молоді добре «дружать» з нею і злочинці, не до кінця усвідомлюючи, що все таємне раніше чи пізніше, але обов'язково стає явним!
Перший факт крадіжки коліс був зафіксований правоохоронцями у серпні 2010 року в Олевську, другий - у жовтні в селі Варварівка, і третій - в січні цього року в Олевську.
Невідома особа домкратом піднімала машини і без усіляких труднощів знімала два задніх колеса з дисками. А власників авто, котрі вранці поспішали на роботу або по своїх справах, чекав неприємний сюрприз.
Особливих відмінностей моделі автомобілів -  автівки ВАЗ-2107 2104 - не мали. Єдине, за що можна було «зачепитися» правоохоронцям - це протектори шин. Адже останні поцуплені колеса мали свій особливий візерунок, були дорогі і високої якості. Для оперативників це стало вагомим доказом.
Як то кажуть, той, хто шукає, той завжди знайде... В Олевську, біля кооперативного ринку, співробітники райвідділу звернули увагу на припарковане авто з подібними до викрадених шинами Власником автомобіля виявився молодий 20-річний чоловік із села Лопатичі, який нещодавно закінчив середній навчальний заклад і не міг влаштуватися на роботу. У його власності перебував автомобіль, але, не маючи коштів, щоб змінити на ньому шини, він вдався до злочину - першого разу обирав собі «подарунок» цілеспрямовано шукаючи шину за смаком іншого разу - випадково помітив, що стоїть машина з непоганим «взуттям» «не на своєму місці», тож приїхав і зняв. А третього разу його спокусила гарна, дорога гума захотілось нею заволодіти. Невідомо скільки ще б продовжував хлопець злочинну діяльність, як би його не затримали правоохоронці.
На даний час стосовно затриманого порушена кримінальна справа, проводиться досудове розслідування. Він зізнався у злочинах по всіх трьох фактах і, зі слів працівників міліції, розкаявся у своїх вчинках Враховуючи той факт, що раніше він не був судимий, має позитивні характеристики, свою вину повністю визнає і готовий відшкодувати матеріальний та моральний збитки постраждалим, скоріше за все, він отримає умовний термін. Його долю вирішить суд.
На жаль, подібні факти за участю молоді не поодинокі. Часто батьки навіть не цікавляться, звідки у їх дітей беруться гроші на дорогі речі, тоді як їх дитина не має власних доходів. У випадку з нашим «героєм» батьки навіть не спитали сина - звідки у нього дорогі шини, при тому, що він безробітній, не має власної сім'ї і проживає разом із ними.
Тож, дорогі батьки, цікавтесь життям своїх дітей, щоб вчасно відвернути їх з хибного шляху, на який їх може направити спокуса легкої наживи.

з газети "Незалежна"
Додав новини Shura1989
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з іншими.
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]