Меню
Назад » » 2011 » Лютий » 12

Наші дороги - наш біль

Питання доріг в усій Україні дуже болюче, але такого як цієї зими мабуть ще не було. Зазвичай асфальтове покриття тане як сніг весною, але схоже, що цього року воно потануло раніше і на те, що робиться на дорозі не можна дивитись без болю простому пішоходу, а що скажеш про водіїв, де без "гарного" українського словця проїхати і одного метра не можна. Таке відчуття, що це все нікому просте не потрібно, а керівництво дорожніх служб літає на вертольотах, один плюс від цього - є робота майстерням по ремонту ходової частини і магазинам автозапчастин. Як показує практика, весняне латання не приносить ніякої користі, то можливо прийняти програму на рівні району і привести хоч центральні вулиці до нормального вигляду. Керівникам району і міста є над чим задуматись, будемо надіятись, що ці слова будуть почуті і якісь висновки будуть зроблені.
Додав новини vitol
avatar
1
4
М-да, з дорогами в нашому місті були завжди проблеми!!! І будуть до того часу, поки не лататимуть дірки, а постелять новий асфальт!!!
Краще витратись раз і зробити на славу, ніж кожного року, вибачайте "страдать хернёй"...
avatar
3
3
країна дурнів,ящо ми терпим таке ставлення до себе то це наші проблеми інікого вони не цікавлять!
avatar
2
2
Від дорожніх служб мало що залежить, хоча лають найбільше їх. Фінансування на ремонт доріг місцевого рівня виділяють відповідні сільські, селищні, міські ради; міжрайонних - область. Дорожникам платять - вони працюють, безкоштовно ж ніхто не ремонтуватиме.
avatar
2
1
Да, таких доріг мабуть ще не було!!!
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]