Меню
Назад » » 2011 » Квітень » 22

Не кидайтеся словами, а вивчайте архівні документи, панове комуністи!

Після розгляду письмових звернень жителів міста і прийняття депутатами міської ради рішення про встановлення пам'ятного знака з нагоди 70-ліття Олевської республіки місцеві комуністи назвали депутатів неофашистами.
Хочеться нагадати, панове комуністи, як ваші попередники спільно з фашистами проводили спільний військовий парад у Бресті під червоними прапорами і свастикою. Хіба не Сталін навчав Гітлера будувати концентраційні табори, Герінга - будувати літаки, а Гудеріана - танки? Чи пам'ятаєте ви, скільки фашистських генералів пройшли вишкіл на території СРСР?
Наші дідусі та бабусі боялися розповідати нам не тільки про Поліську Січ, а й про те, як по команді комуніста Постишева в Олевську був сформований та завантажений ешелон з так званими "ворогами народу" - жителями Олевського району і під конвоєм НКВС відправлений у небуття.
Нам раніше ніхто не розповідав, а ви про це мовчите, що Олевський Свято-Миколаївський храм до приходу січовиків був тарним складом, що Богослужіння у храмі почалися після ремонту та відбудови козаками Тараса Боровця. У цьому ж храмі була проголошена незалежна Олевська республіка, і присутніми при цьому були Олена Теліга (розстріляна фашистами у 1942 році), Олег Ольжич, якого нацисти закатували у концтаборі Заксенхаузен. Саме у цьому таборі перебував ув'язнений Тарас Боровець та інші борці за не-залежну Україну.
Комуністи розповідають про тисячі олевчан, яких розстріляли січовики, але не всім відомо, що Олевська республіка проіснувала всього лише з 21 серпня до 16 листопада 1941 року. Масові ж розстріли євреїв почалися 19 листопада, через три дні, після того, як військо Боровця покинуло Олевськ і почало партизанську війну на два фронти проти режимів і Гітлера, і Сталіна.
До речі, в архівних документах не зафіксовано розстрілів мирних жителів під час існування Олевської республіки.
Чи в незалежній державі ми живемо? Чи не святкуємо цьогоріч 20-річчя незалежності України? А якій державі служите ви, панове комуністи?

Депутати міської ради від ВО "Свобода" В. Коц, І. Давиденко.

Додав новини news_kor
avatar
1
11
Хлопці.про який СССР може йти мова на 20 році незалежності? Із 70 років правління комуністів тільки період 60-80х років можна згадувати як більщ- менш придатний для нормального життя по совковим міркам,іто не рахуючи черг,дефіцитів,афгана.Азараз на протязі цих 20 років хто при владі?Може націоналісти винуваті?А може винуваті ми,через те ,що не можем в собі побороти раба і комплекс меншовартості?
avatar
0
13
Нормально було і тоді жити.... ніхто рабами не був....
дефіцити? були, ніхто й не каже що не було їх....
а зараз все є, але грошей у народу нема і ціни звірські....
Хто при владі?? Ющенко був, ваш лідер.... і що він зробив?? при ньому тільки хуже стало((
не СССР зараз наша проблема, а оті хто лексуси купує за місяць....
avatar
0
14
на13.Подібну думку може висловити тільки раб СРСР,який не усвідомлює що він раб.
avatar
0
9
бред - шановні депутати як завжди дивляться однобоко, я патріот своєї країни, може навіть більше чим вони, я не коичу гасла і невступаю в козацтво,я не люблю впадати в крайності, для чого взаємні звинувачування, Я народився в СССР і згадую ці часи з приємністю, звичайно ті хто встиг накрасти та піднятись за майно народу радіють сьогоденню. Історія пройшла, але нагадаю - ІСТОРІЯ це сама продажна та суперечлива наука, хто платить, той заказує музику. От звідки випливла ця інформація ??? думайте про сьогодення, боріться зі сміттям, облаштуйте дитячі майданчики, поставте паркани на сільських кладовищах, дбайте про сьогодні і завтра , а не шукайте хто винуватий
avatar
-2
10
Підтримую 100%!!!
Не так було в СССР погано жити як трактують зараз націоналістичні партії!!!
Ті часи згадую з приємністю, то були часи коли люди поважали один одного!!! А не те що зараз!!!
avatar
0
16
на10. Настільки поважали що вчорашнюго школяра,якому виповнилося 18,могли запросто використати як "гарматне м'ясо" в Афганістані.
avatar
1
12
Хто забуде свою історію, той буде змушений її повторити!
avatar
0
8
Так, шкода що все закінчилось погано. УПА була міцною силою.
avatar
0
15
"Коли б я мав таку армію,як УПА, то німецький чобіт не топтав би французької землі. (Генерал де Голь.)
avatar
4
7
А якби зараз відновити Олевську республіку..... тоді на скільки менше податків і зборів прийшлося б платити і все йшло у місцеву казну....а не на мерседеси київським посадовцям!!
avatar
2
6
21 серпня 1941 року проголошено Олевську Народну Республіку України на територіях Олевського району та частково Овруцького, Лугинського, Ємільчинського, Коростенського, Малинського, Чоповицького, Базарського, Барашівського, Народицького.
1-5 6-10
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]