Меню
Назад » » 2011 » Березень » 29

Номінал Київстар змінюється на 40

Компанія Київстар засвідчує Вам свою повагу та повідомляє про введення з 01.04.2011 року скретч-карти та електронні коди для поповнення особових рахунків номіналом 40,00 (сорок) грн (далі - Скретч-карта) на таких умовах:
1. При поповненні особового рахунку Скретч-картою на основний особовий рахунок абонента нараховується 40,00 (сорок) грн.
2. Абонентам передплаченого зв’язку телекомунікаційної мережі «Beeline» надається можливість з 01.04.2011 року поповнювати особові рахунки Скретч-картками нового номіналу.

Додав новини vitol
avatar
0
8
я також думаю, що це нікому не потрібно
avatar
1
7
Головне щоб тарифи не змінювались в ту ж сторону.
avatar
1
6
Повиний ппц((( Безлим - в ж...у(((Київстар захотіло бабосов подорвать
avatar
0
5
Блін, капець!
avatar
0
4
Думаю, щось поміняється втарифах, але ще ніякої офіційної ні неофіційної інформації не було... В КС великі переміни, тому будемо чекати... На сьогодні самі найкращі тарифи це контрактні, ми про це писали, пізніше ще подамо інформацію. Нами було проведено експеремент чи дійсно на нових тарифних планах говорити дешевше, результат слідуючий, я говорячи 250-300 грн. в місяць раніше, цього місяця витратив тільки 120 гривеь, які по договору, але в мене ще залишилась купа хвилин, СМС і інтернет трафіку, зараз постійно в інтернеті через телефон. Ще у двох мої працівників, які раніше витрачали по 100 грн. цього місяця на тарифи 60 грн за місяць залишилось 70% хвилин на всі напрямки і говорили набагато більше, себе не обмежуючі. Більш детальніше пізніше або в центрі обслуговування Київстар на Привокзальній 8.
1-5 6-8
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]