Меню
Назад » » 2011 » Січень » 5

Ноу-хау від олевських комунальників

2011 рік до Олевська завітав не з пустими руками, а з величезною кількістю снігу, на який дуже щедра цьогорічна зима. Можливо хтось давно чекав такого чуда і тепер натішитися не може. А ось комунальним службам приходиться вночі перепрацьовувати для того, щоб очистити місто від снігових заметів.

Але як би там не було, і як би не старалися комунальники, проблема по-великому рахунку не вирішена. Справа в тому, що за останні дні біля узбіч дороги снігу назбиралося вже стільки, що це перешкоджає руху транспорту. І ось на допомогу приходить чудо техніка від небайдужих людей. Потужна машина іноземного виробництва яка задіяна на будівництві дороги «Київ-Ковель» сьогодні цілий день очищала центральну частину міста. Спільно з олевськими комунальниками було вивезено весь нагромаджений сніг з Соборної площі, який давненько ніхто не вивозив.

Як стало нам відомо, поява нової снігоочисної техніки відбулася за спільного сприяння міського голови А.В. Повара та його заступника С.В. Мельника. Додав новини Shura1989
avatar
-1
10
Мне просто анрегет нравится
avatar
4
9
Прикро но факт,в Олевську бардак в комун. хозяйстві...
Хто хоч раз їхав на авто біля районо(ями капец),той мене зрозуміє.
Місяць назад тут була стаття і фото,як дт-75 сніг прибирає,а щас техніка ще покруче.На цій солярі мтз-80 з райду може тиждень дороги чистить,но мер і шеф райду "невтьорках"-отака політика!!!!!!!!!!!
avatar
5
8
звичайно попрацювали добре, але ж це просто ПОКАЗУХА!
так наша влада показала що вони щось роблять...а на самому ділі вони тільки гроші в свої кармани кладуть!
я ні в цьому ні в попередньому роках (цієї зими) ні разу не бачила ніодної машини яка розчищає дороги в районі де я живу... і живу я в Олевську, в районі льонозаводу.
а чому так? хто за це буде відповідати.!?
avatar
5
7
Будьмо вдячні і за цю допомогу)
Хоча роботу комунальників оцінюється як жахливо!(
avatar
5
6
Прав "Вася". +1
1-5 6-10
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]