Меню
Назад » » 2011 » Березень » 15

Нові українські мільярдери

У рейтинг найбагатших людей світу, який склав американський журнал "Форбс" 2010-го потрапили ще три українці. Це голова правління компанії з виготовлення курятини "Миронівський хлібопродукт" Юрій Косюк, власник найбільшого виробництва соняшникової олії "Кернел-ґруп" Андрій Веревський та Олег Бахматюк, який очолює найкрупнішого виробника яєць "Авангард".
— За останні роки в Україні в агропромисловому комплексі сформувалися потужні холдинги, які мають капіталізацію в кілька сотень мільйонів і навіть понад мільярд доларів, — каже директор департаменту аналітики компанії "Аструм" Олексій Блінов, 28 років. — Ця капіталізація підтверджена не надуманими бухгалтерськими цифрами — компанії успішно розмістилися на західних біржах. Думаю, журнал "Форбс" готував свою оцінку, відштовхуючись від вартості цих підприємств на західній біржі.Часто кажуть, що наша сільськогосподарська галузь у поганому стані. Але в нас є багато успішних великих компаній, які налагодили бізнес і мають урожайність вдвічі-втричі вищу, ніж у середньому по України. А є виробники відсталі, які тиснуть на статистику в інший бік. Тому всі узагальнення — це як говорити про середню температуру по лікарні. Загальна статистика нашого сільського господарства швидше свідчить про оцінку кліматичних умов, аніж показники успішності компаній.
Директор економічних програм Центру Разумкова 55-річний Василь Юрчишин додає, що потрапляння українських представників агропромислового комплексу в рейтинг найбагатших людей світу свідчить про високий потенціал галузі.
— Аграрний сектор в усьому світі приносить гарні прибутки, бо люди завжди хочуть їсти, — каже експерт. — В Україні цю галузь заважають розвивати. Наприклад, у цьому році ввели обмеження на експорт зернових. Це були невиважені заходи. Але українські магнати знайшли можливість захистити свій бізнес. Кури та яйця — це ті товарні групи, які швидко окуповуються. Якби були трохи кращі умови, ми б могли так само розвинути м'ясо-молочну галузь. Але великою рогатою худобою займатися значно складніше.

Додав новини Shura1989
avatar
0
15
Як стати мільярдером???
avatar
2
13
За даними американського видання ФОРБС в Україні у 2010р.: 8 міліардерів, за даними українського ФОКУС березень 2011р.: 21 - це офіційно.
avatar
2
12
Еженедельник ФОКУС обнародовал 200 самых богатых людей Украины:

17.Пётр Порошенко:март 2011 $1 млд.193млн. март2010 $738.1 млн.
30.Сергей Тигипко:март2011 $795.5 млн. март2010 $571.9 млн
43.Филя Жебровская:март2011 $393.6 млн. март2010 $113.9 млн.
...і це в умовах кризи.

avatar
1
14
До речі, Филя Жебровская,Житомирянка... Має мережу аптек
avatar
2
11
Хто хоче більш докладно знати "про хлопців молодців" ,рекомендую переглянути відео-ролик, набравши "Криминальная окупация.История партии регионов.Украина(2007)".
avatar
2
10
Згодна, стати мільонером чи мільярдером може кожен, але ж звідки взяти стартовий?
1-5 6-10 11-14
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]