Меню
Назад » » 2011 » Січень » 26

Новинка від ДАІ. На заміну “Візиру” приходить “Арена”

На дорогах Житомирської області планують встановити сучасні пристрої - «Арена». Вони зможуть фіксувати правопорушення без участі працівників ДАІ. Про це повідомив заступник начальника УДАІ України у Житомирській області Іван Прохоренко.

«На основі технології «TrueCam» на дорогах області будуть побудовані спеціальні бокси, які без допомоги працівників ДАІ будуть фіксувати автівки порушників. Головним завданням цих приладів є попередження аварійності. Ми хочемо довести водіям, що це робиться не для того аби заробити гроші, а щоб зберегти їхнє життя. Прилад носить назву «Арена». Він не тільки фіксує швидкість, але й розрізняє, марку автомобіля, номерні знаки, може визначити кому належить автомобіль та чи не знаходиться він у розшуку», - повідомив Прохоренко.
Іван Прохоренко відзначив, що для того, аби широко використовувати цю технологію, в першу чергу, треба виховувати культуру водіїв, провести роз’яснювальну роботу.
На відміну від "Візира”, новинка повністю автоматична і захищена від можливого проникнення в систему, тому унеможливить маніпулювання та вимагання хабара працівниками Державтоінспекції.
 
Точну дату появи ноу-хау не відомо, але вже подейкують, що дані прилади встановлять у містах та головних автомагістралях. Тому більш вірогідно, що чимала їх частина з'явиться в Олевському районі.
Варто зазначити, що в Київській області вже встановлено прилади такого типу: «Арена» фіксує понад 2 тисячі порушень правил дорожнього руху за добу. Додав новини Shura1989
avatar
1
6
Вихідна потужність випромінювання радарів "Арена", "Іскра" у нормі становить 25 мВт, максимум 50 мВт, а вихідна потужність радара "Сталкер" - до 100мВт.
Багато це чи мало?
Лазерне обладнання у медицині, зокрема для терапії, має вихідну потужність до 20 мВт, при фокусуванні протягом 1-2 хвилин на ділянці тіла й визначеному курсі у межах 10-15 процедур. Усе, що вище 50 мВт, застосовується в хірургії як лазерний скальпель (вище 25 мВт) для коагуляції тканин тощо.
При роботі з лазерним устаткуванням у медицині доплачують за шкідливість, не допускається вплив на обслуговуючий персонал прямого лазерного випромінювання.
А якщо такий вплив допускається, передусім ушкоджуються очі й шкіра. Розлади функції зору, як пояснює лікар-офтальмолог Юлія Дикун, можуть бути різними: від незначних морфофункціональних змін до часткової або повної втрати зору. Опіки шкіри можливі при рівнях енергії лазерного випромінювання кілька Дж /см2.
Через Інтернет для бізнес-персон пропонуються сині лазерні указки з потужністю потоку тих же 50 мВт. Водночас, в інструкції зазначено: у жодному разі не спрямовувати в очі. А на автошляхах можна! Починаючи з відстані 2-х кілометрів (у такому режимі працюють уже встановлені "Арени", наприклад, при виїзді з Києва).
"Арену" установлено під кутом 25 градусів стосовно напрямку руху автотранспорту. Усередині її розміщений вузько променевий радар. Можливий контроль автомобілів, як зустрічного, так і позаду. Імпульс посилається кожні дві секунди. Діапазони частот радарів в Україні: К- діапазон (24,15 ГГц), Ка- діапазон (33,4 ГГц), а це ні що інше як надвисокочастотне випромінювання. Як і в мікрохвильовій печі, про шкідливий вплив якої не знає тільки ледачий.
На сайті ДАІ говориться, що нове обладнання може безперешкодно працювати при дощі й снігопаді. Звісно, для цього тільки треба збільшити потужність апаратури. Зазвичай радари фіксують автомобілі на відстані 300-700 метрів.
Гадаєте, що це тільки у цьому небезпека?! Помиляєтеся. Адже, як говориться, на отруту є своя протиотрута. У нашому випадку - усілякі антирадари, що працюють у радіусі 360 градусів. Перебуваючи в потоці автомобілів, Ви ніколи не дізнаєтесь скільки таких приладів сканують Вашу машину, і яку дозу випромінювання Ви одержуєте.
Може не варто дивуватися, коли в аварію іноді "на рівному місці" потрапляє той або інший учасник руху.
Не забуваймо, що лазерне випромінювання використовується й в озброєнні, зокрема, встановлюється на військових літаках, вертольотах. А ще є гвинтівки, пістолети, на будь-який смак, принцип роботи у всіх один – лазерне випромінювання.
Порядок на дорозі потрібний, але підтримувати його необхідно не такою ціною. Є альтернативні нешкідливі варіанти, але, спершу хтось повинен ними зацікавитися. Поки "зоряні війни" на автодорогах України тривають.
Микола Дикун.
м.Дубно
avatar
1
5
«Зоряні війни» на автодорога х тривають
Не зупиняючись на нововведеннях нинішньої влади, які, зокрема, очікують у найближче майбутнє пересічних громадян, хочу порушити тему, що стосується переважної більшості автомобілістів, а саме, застосування на шляхах України вузько променевих радарів "Арена","Іскра", "Візир" тощо. Як відомо, працюють вони у режимі надвисокочастотного випромінювання.
Діапазони їх визначені міжнародними угодами,сертифіковані Держстандартом, Мінохорони здоров’я, НДІ з проблем безпеки дорожнього руху. Здається, усе враховане,але...
Уперше прилади надвисокочастотного випромінювання, а саме такими є радари дорожньо-патрульних служб, застосували нацисти – для розігріву їжі в польових умовах, але невдовзі від них відмовилися через шкідливий вплив на самих користувачів.
Лазер – обладнання для одержання вузьких пучків світлової енергії високої інтенсивності. В Інтернеті без особливих зусиль ви відшукаєте інформацію, що, зокрема, лазери були створені в 1960 р. М. Г. Басовим,О. М. Прохоровим (СРСР) і Ч. Таунсом (США), відзначеними за це відкриття Нобелівською премією 1964 року. Існують різні типи лазерів - газові, рідинні й працюючі на твердих тілах. Лазерне випромінювання може бути безперервним та імпульсним.
Існують лазери ультрафіолетового, видимого, інфрачервоного й рентгенівського спектра, а також з безперервним та імпульсним випромінюванням. Основу лазера становить активне тіло або активне середовище, у якому більшу частину атомів можна перевести зі спокійного стану в збуджений при звичайній температурі під впливом світлового спалаху лампи накачування або інших зовнішніх впливів. Атоми активного тіла спонтанно випромінюють фотон, який, зустрічаючись із іншим збудженим атомом, вибиває з нього інший фотон,і цей процес лавиноподібно наростає. Відбиваючись від резонансних екранів,фотони пробивають напівпрозорий дзеркальний екран і виходять вузьким монохроматичним світловим пучком високої енергії.
Принцип дії лазерного променя грунтується на тому, що енергія сфокусованого світлового пучка різко підвищує температуру в точці, що опромінюється, і викликає коагуляцію (згортання) біологічної тканини.
І ось цей пучок високої енергії, спрямовують прямо в очі водієві й пасажирам. Промінь лазерного прицілу легко проходить крізь автомобільне скло, тіло людини, але відбивається від металу, тобто, від кузова автомашини. Цей відбитий промінь й фіксує радар на міліцейському посту.
avatar
1
4
Я думаю ці прилади не дуже ефективні. По-перше він може не встигнути сфотографувати саме ту машину, яка пролетіла на великій швидкості, а ту що їхала після неї. А по друге, якщо інспектор ДАЇ міг зупинити пяного і забрати у відділок, то цей прилад не зупинить, а лише сфотографує його. А він потім може когось збити.
avatar
2
3
Недавно в Корост. гаї зупинило товариша(на рівному місці),запропонували зробити благод. внесок 20л. а-95.Но здивувало те,що треба заїхати на АЗС оставити кровні і вказати номер(я не один нас 46мил.),а там всі в курсах.
Отака внас правова держава.
avatar
3
2
Це правільний підхід до справи, але мені здається, що це тільки слова. Проблему порушування правил дорожнього руху потрібно вірішувати кардинально, кожен бачить і знає, що сьогодні робиться на дорогах, а такі пристрої на мою думку потрібно поставити на всіх дорогах і вулицях міст, їх встановлення відібється державі в перші місяць, а водії потім стануть обережніші за кермом, що збереже життя неодному українцю...
1-5 6-6
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]