Меню
Назад » » 2012 » Жовтень » 12

Нульові кредити на мобільні телефони «Київстар»

Магазин «Київстар» пропонує нульові кредити на мобільні телефони, а також можливість погашення кредиту у будь-якому відділенні Укрпошти без комісії.
Також кожен клієнт отримає в подарунок кредитну картку від ДельтаБанку.
За більш детальною інформацією просимо Вас звернутися до Центру обслуговування абонентів «Київстар» за адресою: м. Олевськ, вул. Привокзальна, 8 (Будинок побуту).

Додав новини news_kor
avatar
0
15
Кредити вам надають аферисти і мошенніки у вигляді банків.
Ті хто звертається до банків під будь-яким приводом нерозумні люди.
Банки торгують несвоїми грошами за ваші гроші.
Ваші батьки вас виростили без смартфонів і жодного разу не заходили в банк, при цьому ще й будинки побудували, які вам залишаться.
avatar
0
8
Яка процедура отримання телефону? що для цього треба? чи можу я повернути телефон якщо він мені не сподобався і які наслідки?
"Також кожен клієнт отримає в подарунок! кредитну картку від ДельтаБанку", чи можливо без подарунку отримати телефон?
avatar
0
10
Процедура стандртна., без "подарунка" теж можна. По поводу повернення товару. Якщо магазин згодний повернути товар то і кредит теж розрівається.
avatar
0
11
Якщо магазин згодний повернути товар то і кредит теж розрівається.
avatar
0
7
zhenyakravchuk, я знаю людей які робили у цьому банку і розказували про принципи роботи. Основою було заманити позичальника ніби під кредит 0%, але потім великі гроші переплачували позичальники на різні страховки, під час знімання грошей і т.д..... а потім і самих тих хто давав кредити кидали (не платили зарплати, придумували штрафи різні)...
Зараз по Олевську дуже багато людей не задоволені цим банком і Платінум банком!
avatar
0
9
Нульовий кредит на мобільні телефони «Київстар» оформляється без додаткових комісій і страховки, так як це це спільний проект з компанією "Київстар"

" (не платили зарплати, придумували штрафи різні)..." - а по поводу зарплат це до державі питання... а штрафі - в кожному банку є штрафні санкції за несвоєчасну оплату.
Тому перед тим як брати кредит в будь-якому банку потрібно розраховувати чи сможете ви платити. якщо ні то краще не брати ні в якому банку.
avatar
0
12
"(не платили зарплати, придумували штрафи різні)..." - по поводу зарплати ці питання до державі., штрафі - в будь-якому банку є штрафні санкції за несвоєчасне погашення.
Висновок: Якщо людина не впевнена в тому що зможе платити вчасно, то краще не брати кредит, ні в якому банку.,
avatar
0
13
Тоді не буде незадоволонех.
avatar
0
14
PS: І тоді всі будуть задоволенні.
avatar
0
5
Нульові кредити на мобільні телефони «Київстар» це спільний проект "Дельта банка" і компанії "Київстар"
avatar
0
2
А до кого конкретно звертатись у Київстарі?І шо за банк то такий?Приват знаю,Аваль знаю,навіть в Сберкасу заходив,тоже банк мать их...Опять дєвочка якась сидить у Київстарі і впарює кредітки?
avatar
0
3
Ну ти Тёма молодець, аж три банка знаєш. А кредит під нуль відсотків на мобільні телефони «Київстар» є., невіриш прийди узнай детальніше, можеш прийти з калькулятором.
( і там не "дєвочка" якась сидить і "впарює" кредітки.)
avatar
0
6
да тут я тобі скинув рейтинг банков України, там не тільки три банка, а їх там набагато більше...
http://banker.ua/officialrating/
1-5 6-6
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]