Меню
Назад » » 2011 » Березень » 7

Обережно, бурульки!!!

В місті небезпека нависає над головами олевчан. Величезні бурульки, які виросли із-за постійних перепадів температури, можуть у будь-який момент впасти на голову перехожих.  Управління надзвичайних  ситуацій звертає увагу городян: нестійкі погодні умови - відлига вдень та сильний мороз вночі, і значне накопичення снігового покриву на покрівлях будівель сприяють активному утворенню бурульок і приводять до сповзання снігу, особливо із старих будинків.Загрозливою є ситуація поблизу під'їздів багатоповерхових будинків та при вході до торговельного майданчика. Вірогідність травмування в цих місцях є найвищою.


   
Управління звертається до керівників і власників житлових і адміністративних будівель з вимогою прийняти вичерпні заходи по недопущенню утворення бурульок і льодових наростів на дахах, очищення дахів від снігу. В разі неможливості позбавитися від бурульок, забезпечити обмеження доступу громадян до небезпечних ділянок.
В той же час управління застерігає жителів: йдучи повз будинки в період танення снігу, необхідно обходити ділянки, де звисають бурульки, бути особливо уважними. Проходячи ці місця, спочатку необхідно переконатися у відсутності загрози падіння льодових наростів і бурульок.Зауважимо, що три роки тому в Харкові бурульки забрали життя двох молодих людей, котрі стояли під стінами навчального закладу. Додав новини Shura1989
avatar
1
2
Фото не повернуте, воно справжнє. Це бурулька над під'їздом по вулиці Княгині Ольги
avatar
3
1
Ще день-два і всі бурульки впадуть, аби тільки дійсно нікому не на голову...
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]