Меню
Назад » » 2013 » Лютий » 5

Обговорення проекту паркової зони в Олевську

Олевська міська рада запрошує жителів міста до обговорення проекту зони відпочинку поблизу районного Будинку культури.
 
Ескізний проект по створенню паркової зони розробив архітектор Хлань Віктор Васильович.
На  ескізах зображений майбутній вигляд незайманої території правого берега річки Уборть.
 
Окрім дитячих ігрових майданчиків та облаштованих озер в межах паркової зони планується розмістити тенісний корт. Не виключено, що поблизу корту з’явиться сучасний футбольний чи баскетбольний майданчик.
 
Щодо загальної вартості реалізації грандіозного проекту мова не йде. Лише відомо, що на виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво зони відпочинку в районі Будинку культури Олевська міська рада на 2013 рік передбачила 250 тисяч гривень.
 
Сьогодні ми звертаємося до наших постійних читачів з проханням висловити свої зауваження та пропозиції  у вигляді коментарів до статті, або особисто подати їх до міської ради (кабінет №4).
 
Нагадаємо, що раніше планувалося на даній території побудувати сцену під відкритим небом.
 
Додав новини news_kor
avatar
1
10
якраз курсову по ландшафтній архітектурі на цій території роблю
avatar
1
9
Пам'ятаю вже навпроти стадіону пляж зробили, море грошей потратили а тепер бур'яни там!!!

А тут і зовсім нічого не зроблять, хоча малюнки гарні!!! А не зроблять бо при владі доярки і пастухи, місце яким самі знаєте де.... і не потрібно писати ніби держава не виділяє, грошей нема.... Розуму нема у вас!!!
avatar
1
7
Я так зрозумів,що обговорення та подібні речі на сайті вже не привєтствуються та деякими товаришами цькуються,але то їхні міськрадовські проблеми...Знаєте,чесно,надіявся,що у нас хоча б літом можна було б пограти в пляжний футбол,а зимою-в хоккей біля дома культури,і оленя на місце повернути вовремя....Блін,і де ті хто це обіцяв?....
Півмільона потратити на документацію,на яку ніхто потім і не подивиться(точно нічого не зруйнують та не построять....Ї..От ніколи неи зрозумію людей,які крадуть,і після себе нічого не залишають....Хто ці афери придумав-бажаю участі Пабата,щоб зі своїми внуками-дітьми пітарди запалював...,а потім дивився ліцом(мордою,.......),чого не горить...
avatar
1
6
Ескізи привабливі, але не реальні. Архітектор не врахував складності рельєфу на даній території, також не враховано гідрогеологічні умови в даному місці, порушенні протипожежні та санітарні норми. Згідно ДБН пішохідні та транспортні потоки не можуть перетинатись, організація дорожнього руху (під»їзду і від»їзду) не врахована належним чином, паркова зона не зав»язана з існуючою річкою, де пляжний майданчик? Рекреаційне навантаження на ландшафт зон короткочасного відпочинку слід приймати відповідно до деференційованих показників (див.ДБН 360-92).
Зауваження можна перелічувати не на одному аркуші паперу.
Планування зроблено таким чином, що виникає потреба в проектуванні великої кількості підпірних стінок від зсуву грунту, як для Олевська це колосальні затрати на будівництво, коли на даний час існують сучасні технології.
Проект потребує серйозного доопрацювання.
І навіщо повторювати те, що вже є в реалії, подібну лебединку багато хто бачив в м.Рівне.
Хто буде це все інвестувати? Краще б спочатку добудували Олевську гімназію, яку почали будувати ще на початку 90-х. А ті довгобуди 5-ти поверхові, як чорні пятна, що стоять по вулиці Свято-Миколаївській і в самому центрі біля міскради. Соромно !!!
avatar
1
5
Я памятаю, як ще років з десять назад, там планували зробити щось подібне. Памятаю брат займався проєктом забудови. Всі були в очікуванні чогось грандіозного... Ага розігнались!!! Дерева зпиляли, комусь в котельні (уточнювати я надіюсь не треба кому), зробили "осушення", яке в принципі там бло не потрібне (Головне гроші використали).

Зараз, особисто в олевську буваю дуже рідко, (практично років п"ять) але живу поряд, тому мене зацікавила дана тема. Кому ж підуть гроші в цей раз? Я на 99% впевнений що, навіть, через 10 років там все залишиться так як і було.
1-5 6-9
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]