Меню
Назад » » 2011 » Березень » 16

Область одна, а федерацій дві...

15 березня 2011 року відбулась чергова звітно-виборна конференції Федерації Футболу України в Житомирської області. На конференцію прибули 45 делегатів з 52, в тому чисті делегація від Олевського району, на чолі з новообраним головою Харченком А.М. 
На порядок денний було винесено 11 питань, серед яких обрання нового голови Житомирської федерації, його заступників і членів виконавського комітету. Після офіційного звіту нині діючого голови за 2007-2011 роки ЖОФФУ А. Чернявського, делегати розпочали голосування. Ним став Юрій Опанащук, директор готельного господарства «Житомир». Варто зазначити, що на посаду голови обласної федерації футболу висунуто було дві кандидатури – Олександра Чернявського та Юрія Опанащука. Оскільки Чернявський в останню мить оголосив, що знімає свою кандидатуру, делегати вимушені були голосувати лише за одного кандидата. За підсумками голосування 42 голосами була підтримана кандидатура Опанащука.


Конференція проходила в напруженій атмосфері, оскільки в залі перебував Олександр Коцюбко і члени Житомирської федерації футболу, а в коридорах «чергували» співробітники правоохоронних органів. Таким чином, в Житомирської області вже існує дві федерації футболу України: одна очолювана Олександром Коцюбком, а друга – Юрієм Опанащуком.


Заступник губернатора Житомирської області Віктор Балюрко відзначив, що облдержадміністрація не має підтвердження легітимності обласної федерації футболу очолюваної Коцюбко, тому влада визнає лише Опанащука головою організації. Голова професійної футбольної ліги України Мілетій Бальчос, який був присутній конференції, відзначив, що засмучений ситуацією, що склалася, в Житомирської області:«Я вважаю, що федерація розділилася на дві частин, і це «заслуга» Чернявського. Хочу вибачитися перед всіма, що свого часу активно лобіював Чернявського. На жаль, Олександр Петрович не виправдав надій, і не виконав поставлених перед ним завдань. Звертаюся до новообраного голови Юрія Опанащука, перед вами важлива задача – об'єднати федерацію футболу Житомирської області».


Голова ЖОФФУ Олександр Коцюбко (який був вибраний на позачерговій звітно-виборній конференції 2 січня 2011 року) відзначив, що конференція є нелегітимною. А влада області просто намагаються організувати федерацію футболу «під себе». Коцюбко вважає, що арбітром в цій проблемі повинна виступити Федерація Футболу України.
На цьому звісно все не закінчилося. Продовження «серіалу» відбудеться після офіційних коментарів Федерації Футболу України, тобто незабаром.

Додав новини Shura1989
avatar
1
5
ага biggrin biggrin biggrin попробовали бы они РЛ или Колесникова не послушать biggrin biggrin
avatar
1
4
Shura1989 мені відомо про листи Суркіса, Бандурка до керівницва обласної адміністрації (Рижука) та ЖОФФУ, в яких висловлюється ПОВНА ПІДТРИМКА Коцюбка!!!
Але як видно з вищезгадної статті, нашому обласному (ПЕВНИМ ОСОБАМ ДАЛЕКИМ ВІД ФУТБОЛА) керівництву на то все БАЙДУЖЕ!!!
Довелось почути інформацію (правда чи ні, ручатись не можу), що голова облдержадміністрації пообіцяв чималі кошти на розвиток футбольної сфери (в більшості Житомира), то вони мабуть хочуть "матеріально" і собі трохи цього ласого шматка, бо за інших обставин думаю такого "футбольного театру" не було б!!! angry angry
avatar
1
3
biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin уефа застосує санкції ...тоді влада догуляється....в футболі рейдерство під назвою "реформи" не проходить
avatar
0
2
ingardio, я уявляю та розумію твоє невдоволення. Але я тобі скажу, що це не найгірше, найближчим часом викладемо ще офіційну переписку ФФУ та ЖОФФУ
avatar
1
1
"...слов нету, одни выражения..." angry
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]