Меню
Назад » » 2011 » Квітень » 2

Олена Панченко "Ніколи не відступати - мій життєвий принцип"

У кожній школі знайдеться хоча б кілька учнів, котрі своєю успішністю та яскравістю, а можливо, галасливістю та неслухняністю вирізняються із учнівської юрби. Олена Панченко – дівчина активістка, по натурі – лідер, вона користується повагою та любов’ю не тільки серед вчителів, але й в середовищі найвибагливішої шкільної молоді. Увірватися на вершину шкільного рейтингу і стати такою собі шкільною зіркою їй вдалося не сумнівним шляхом непослуху, дратуючи вчителів та не виконуючи домашні завдання, а у сучасному стилі – досягнувши успіху позитивним ставленням до навчання та життя, ставши успішною ученицею.
Оленка навчається в 10-му класі Олевської ЗОШ I-III ст. №2. Щороку вона приймає активну участь у всіх шкільних  та позашкільних заходах конкурсах, часто посідаючи призові місця. Важко уявити будь-який шкільний конкурс без її участі у ролі артистки, танцюристки, ведучої.А нещодавно Олену обрали учнівським президентом школи тепер вона чудово справляється з своїми обов'язками, являється членом МГУ (Молодої генерації України).
Окрім навчання, де дівчина - в числі кращих учнів школи, вона успішно підкорює шкільні спортивні вершини: відвідує спортивну секцію з волейболу вміло грає, є капітаном шкільної команди.
До   числа   захоплень Олени відноситься і спів, вона із задоволенням відвідує шкільний гурток «музичний   вернісаж», вчиться гарно співати, розвиває музичний слух, проявляє здібність до написання віршів. Почала співати ще з 6-ти років, відвідувала заняття у ЦХЕТУМ, приймала участь у різноманітних конкурсах здобувала перемоги. На минулому тижні Олена успішно виступила на районному огляді-конкурсі шкільної самодіяльності - зайняла 1-е місце у номінації «вокал».
Попри свою різносторонню активність, Оленка знаходить час і для занять англійською мовою, для участі в олімпіадах у 9-му вона посіла ІІІ-є місце, у 8-му та 10-му класах - перші місця. Дівчині нелегко визначитися у своїй майбутній професії, адже вона має здібності до  багатьох сфер діяльності. Одна із мрій - стати вчителем або перекладачем англійської мови.
«Я думаю, що в майбутньому ця дитина стане гідним членом нашого суспільства, приноситиме користь держави, - говорить заступник директора школи з виховної роботи Н.М.Тарасевич. - Вона йтиме в ногу з часом, допомагатиме іншим людям і буде завжди на перших позиціях».
Розмовляючи із нашою героїнею, відмічаєш її стійкі життєві та моральні принципи, розсудливість та гарне виховання, у чому велика заслуга її батьків. У сім'ї Олена єдина дитина, та вона не має егоїстичних проявів, росте доброю, чуйною, завжди з повагою відноситься і до старших, і до однолітків, веде здоровий спосіб життя. Не одну цеглинку у фундамент її виховання і ставлення до навчання заклали й перша вчителька Надія Дмитрівна Халімончук, й класний керівник Тамара Петрівна Якименко.
Бути завжди кращою, лідером у всіх відносинах, знаходити час і для навчання, і для різноманітних занять, погодьмося, нелегка справа, приходиться докладати немалих зусиль. Тому на питання, як вона все поєднує, де знаходить сили і час для своїх уподобань, Оленка щиро відповіла «Навіть і не знаю... Я просто звикла до такого руху. Намагаюсь планувати свій час і використовувати  його раціонально...», і додала «Мій життєвий принцип - ніколи не відступати, не впадати у відчай. По крайній мірі, я так виховую у собі стержень сильної людини».

з газети "Незалежна" від 31.03.2011
Додав новини news_kor
avatar
1
1
Молодец, наша школа)))
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]