Меню
Назад » » 2011 » Квітень » 19

Олевські комуністи привернули до себе увагу... Далі буде

Сьогодні, близько 11-00 години ранку відбулася Акція протесту біля стін Олевської райдержадміністрації. Ініціатор зібрання громадян стали представники комуністичної партії Олевського району, котрі напередодні рознесли чимало агітаційно-провокаційного матеріалу жителям міста та району. Крім цього, комуністи розклеїли свої матеріали на стовпах, що є грубим порушенням Правил благоустрою міста Олевськ.
Підтримати акцію протесту прийшло близько п’яти десятка людей, котрі разом зі своїми червоними лідерами вимагали перегляду рішень сесії районної і міської рад щодо закриття Дружбівської дільничної лікарні та увічнення фашистського прихвостня і ката Бульби-Боровця. Також активісти протестували проти закриття малокомплектних шкіл, подальшого знищення сільської соціальної інфраструктури, підвищення пенсійного віку, цін на хліб, ліки, електроенергію, газ, пальне, безробіття, і т.д.
 

Особливо цікавий є факт, що напередодні Житомирська обласна рада прийняла рішення вивішувати 9 травня в День Перемоги червоні радянські прапори на адміністративних будівлях області поруч з українським. Звичайно, ця тема не залишилася поза увагою, і до цього часу є «гарячою». Разом з тим, сьогодні відбудеться сесія Олевської міської ради, а завтра районної. І не може залишитися не помітним те, що акція протесту не просто збіг обставин, а заздалегідь спланована театральна вистава.
 

Користуючись гучномовцем, лідер протестуючих привернув увагу перехожих та керівництва району. Голова Олевської РДА Дяченко А.В. намагався піти на контакт з мітингувальниками, але комуністи всіляко намагалися завадити як і чиновнику, так і іншим небайдужим громадянам донести свою позицію. За короткий час все дійшло до абсурду: пристрасті нагрівалися, посипалася брудна лайка, міліція була на по готові.

 

Молодь, яка всіляко намагалася переконати прихильників комуністичної ідеології, ще більше збунтувала протестуючих. На слова молодіжних лідерів: «під серпасто-молоткастим прапором вбивали, мордували і морили голодом мільйони українців» в комуністів знайшлася своя відповідь…



 

На додачу, серед натовпу з’явилися не адекватні люди, у явно вираженому алкогольному стані, котрі свідомо йшли на конфлікт, тим самим підливаючи масло у вогонь. За півтори години комуністи згорнули свої прапори й розійшлися, не розуміючи того, що своїми діями вони лише посилили внутрішню ворожнечу.


 


 

 






Додав новини news_kor
avatar
2
124
Прочитайте шановні цю книгу і ви зрозумієте хоч трішки що відбувається на нашій землі- Армія без держави
Тарас Бульба-Боровець
avatar
3
121
на 119.УРА! Нашого полку прибуло!
avatar
-1
122
Я й був проти комуністів!! Просто у Вас є деякі речі проти яких я, тому й виникає ця дискусія....
І на рахунок моя хата з краю я не погоджуюсь.... я намагаюся виступати обмірковано.... але не намагаюся бути осторонь!!
avatar
1
123
на122. А ти не міг би назвати "ці деякі речі".
avatar
3
112
Про що там теревенить той adidas? У нього всього три звивини на поверхні мозку, як стрічок на кросівках - {adidas}. Звичайнісінький комунівський неук. Коли була "моя хата з краю" - для УКРАЇНИ стало Велике лихо на сотні років.
Забули ви всі чи що?
Так що НЕЙТРАЛИТЕТ сьогодні - це чергова зрада УКРАЇНИ!
Наголошую проте!
avatar
-3
113
Ти, тормоз, я проти комуністів!!!
Дивись щоб у тебе звивин менше не стало!!!
avatar
1
80
Всім прихильникам комуно-фашистської ідеології рекомендую переглянути фільм "Бунт палачей".
avatar
-1
87
А ви перегляньте "Мы из будущего 2")))
avatar
0
99
на87.я тобі про історію та серйозні речі,а ти мені про той же цирк що і на площі.
avatar
-1
103
цей фільм теж про історію і дуже чітко показує якими уродами були ваші кумири!!!
avatar
1
108
на 103. ти про яких кумирів.
avatar
1
74
А тут про їх лідера. Ваш Макарчук також так живе? Чи він і не знає?
http://o-leusenko-politolog.blogspot.com/2010/11/blog-post_5373.html
1-5 6-10 11-15 ... 26-30 31-34
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]