Меню
Назад » » 2010 » Грудень » 11

Олевські ЗМІ виходять на новий рівень

Асоціація професійних журналістів та рекламістів Житомирщини з вересня 2010 року розпочала реалізацію проекту «Розвиток конвергентних медіа в малих містах Житомирщини». Проект спрямований  на покращення доступу громадян області до більш різноманітної та якісної інформації й сприяння активізації позиції громадян шляхом інтеграції та просування нових медіа, а також зміцнення фінансової спроможності редакцій газет у малих містах Житомирщини  шляхом використання он-лайн – технологій. В рамках проекту було заплановано проведення 2-денного семінару-практикуму для журналістів, редакторів та керівників місцевих ЗМІ. В рамках заходу відбулося  два тематичні  майстер-класи від провідних спеціалістів, на яких вдалося побувати журналісту Олевського Інтернет-порталу www.vit-ol.com Ніколайчуку Олександру.
Перед аудиторією журналістів і рекламістів області виступив генеральний директор одного з інформаційних порталів та директор new media. Вони проаналізували ситуацію інформаційного ринку і пояснили необхідність створення он-лайн видань, як найдоступнішого й найпрогресивнішого різновиду розповсюдження інформації. Свою професійну позицію до присутніх доносив керівник «Інтерньюз-Україна» Віталій Мороз та експерт з нових медіа, тренер проекту MediaNext Андрій Маштаков. Для тестування за певними критеріями керівники електронних ЗМІ обрали 3 місцеві сайти, серед яких і www.vit-ol.com. За оцінкою експертів ми отримали 7 з 10 балів… Досить пристойний показник.
В даний час в області  повноцінні онлайн-версії мають лише кілька періодичних видань.. Однак, і вони не використовують тих можливостей нових медіа-технологій, які б зробили ці видання більш популярними. Журналісти та редактори друкованих ЗМІ переважно  володіють лише навичками користувача Інтернет, не обізнані з розміщенням журналістських матеріалів на веб-ресурсах,  можливостях залучення соціальних мереж , Skype-конференцій  тощо, для залучення ширшої аудиторії.
Використання нових технологій , зокрема, онлайн-версій газет , дасть змогу надавати читачам більш оперативну інформацію , розширити  рекламні можливості редакцій та залучити більш молоду читацьку аудиторію. Також це допоможе  покращити зворотній зв'язок газета-читач- газета. Внаслідок чого покращиться  тематичне наповнення  місцевої газети. Планується, що зовсім скоро Олевська міська газета «Новини Олевська» матиме власну он-лайн версію. Це дозволить місцевим жителям в найкоротші терміни бути обізнаним і проінформованим
Додав новини Shura1989
avatar
1
8
Я за електронні ЗМІ
avatar
3
6
Ого...Так..Нові засоби журналістики...Щоб добре якісно і захопливо викладати інформацію))
avatar
1
7
це точно!
avatar
0
5
GrayExcentric
ти дійсно правий на рахунок молодих спеціалістів. Зараз головне оволодіти новими засобами журналістики, оперативно і цікаво викладати матеріали, удосконалювати свої вміння і тоді, можливо, тебе запримітять...
avatar
1
4
По цій же ж темі, хочу поділитися з іншими, надіюсь, що не порушу правила, якщо поділюсь посиланням на ще один ресурс. Тому ця тема, мабудь, одна з найактуальніших в наш час.
" Мені здається, що найреальніші шанси для молодих спеціалістів без досвіду роботи, зараз, в даних економічних умовах, - це влаштуватися фахівцем з комунікацій у соціальних медіа. Адже зараз саме час, коли всі гравці ринку активно посилюють свою “expertise” в цьому напрямку і будуть раді спеціалістам, які на “ти” з інстументами соціальних медіа та ще й розуміють молоду цільову аудиторію. " (С)
http://hoshvapr.com.ua/blog/category/pr-v-novix-media/page/2
avatar
1
3
І не тільки це. можливо буде оперативно розміщувати всі новини, це дуже класно
1-5 6-7
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]