Меню
Назад » » 2010 » Жовтень » 9

Осінній бал в ЗОШ №3

Вже другий місяць триває навчання в загальноосвітніх закладах. Звичайно, за цей досить тривалий час всі вже зголодніли за розвагами й відпочинком. Тому 8 жовтня в Олевську стартувало свято краси під назвою "Осінній бал". Цього року першою свої двері для загалу відкрила ЗОШ №3. Рекламна інформація була росповсюдженна заздалегіть, тому ніхто не сумнівався в тому, що в залі буде аншлаг. Якщо до всього додати відмінну організацію, нестримне бажання конкурсантів проявити себе й палку підтримку, і це все помножити на жіночу вроду, то в сумі отримаємо незабутнє свято і велику дозу позитиву. Не зважаючу на досить морозну погоду, в актовому залі холодно й сумно не було нікому.
Як і в будь якому конкурсі, обов"язково повинен бути лише один переможець. Звичайно, першого місця були удостоєні всі чарівні конкурсантки. Варто відзначити, що майбутнім випускницям жорстку конкуренцію складали дівчата восьмих і дев"ятих класів. Але все таки перемогу у нелегкій боротьбі отримала учениця 11-а класу Лузіна Лілія, яка і вдягла почесну корону.
Хочеться подякувати організаторам свята за чудовий вечір, і нагадати всім олевчанам, що 15 жовтня на "Осінній бал" всіх запрошує Гімназія.
Додав новини Shura1989
avatar
0
6
))ну посекрету скажу))).Shura1989
У нас було (краще) тільки нікому ні слова))))) biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin
avatar
3
5
дак хорошо
avatar
2
4
l1bredim .... ти багато пропустив. Особливо під завершення було весело
avatar
4
3
Я не був...Але мені розповідали, що там було КЛАСНО cool
avatar
3
2
Згоден smile
А в неї подружки є?
1-5 6-6
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]