Меню
Назад » » 2010 » Грудень » 27

Передноворічний психоз чи повна відсутність розуму...

Помічаючи такі речі нашу голову навідують сотні грубих та не пристойних слів. Ми не в змозі себе стримати, тому що у нас є свідомість, чого вже не скажеш про людей які дане вчинили. Хоча яких там людей?... Дикунів, які з наближенням свята заливають в себе спиртні напої  шаленими дозами, а потім влаштовують дебош.І щось коментувати в даній ситуації не доречно, особливо коли бачиш як в центрі міста, поруч з адміністрацією, водій зрівнює з землею дорожній знак «перехід для пішоходів».Варто зазначити, що приблизна ціна дорожнього знака з монтажем складає близько 800 гривень, а смітника – 200. Не важкими математичними підрахунками можна зробити висновок. Додав новини Shura1989
avatar
1
13
Ну стоял знак и мешал проехать и что здесь плохого, що его сбыли, а урна разбита потому что ее хреново зделали, сделали б хорошо, то никто ее ничем не разбилбы, а наклепали лишби зделать, ее только перевернеш и она лопает.
avatar
1
12
Я навіть не знаю як назвати цю людину, що це зробила, та це мабуть і не людина=((
avatar
2
11
одне скажу..тей хто це зробив не має права називатись людиною!
avatar
3
10
Здорова людина, такого б явно не зробила!!!!!!!
Нелюди!!!!!!!
Ці фото,ще один гарний приклад того,що робиться у всій нашій державі!!!!!!!!!!
avatar
2
9
Я думаю,що це зробили неповнолітні,які без жодних проблем можуть купити алкоголь і влюбий час доби.Влада закриває на це очі і рахує прибиль від ганделиків.А на місці смітника може опинитись будь хто знас!!!!!!!!!!!
"Маємо що маємо"-Л.М.
1-5 6-10 11-13
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]