Меню
Назад » » 2013 » Листопад » 1

Передплатили та - отримали подарунки!

Щороку з вересня до середини грудня триває передплата періодичних видань на наступний рік. Уже стало доброю традицією в цей час проводити День передплатника. У рамках заходу представники місцевих ЗМІ спілкуються зі своїми читачами, щоб останні мали змогу познайомитися з друкованою продукцією і, обравши улюблену, передплатити її.

Чимало жителів нашого міста 23 жовтня запримітили на дверях поштового відділення зв’язку м.Олевськ кольорові кульки, які прикрашав напис: «День передплатника». У приміщенні на столах та на спеціальних стендах впадали в око різноманітні газети та журнали. Оператори поштового зв’язку люб’язно пропонували відвідувачам передплатити різні видання на 2014 рік, допомагали людям зорієнтуватися у величезній кількості газет, журналів та книг, яких в каталозі видань України понад 3000.

На День передплатника завітало чимало олевчан – представників різних поколінь.
Представники редакцій заохочували їх додатковими подарунками за передплату.
Серед передплатників провели лотерею, в якій бажаючі мали змогу виграти призи.В цей день пощастило Валентині Грисюк, Петру Осипчуку та багатьом іншим. Присутнім було приємно, що поштовики та журналісти проявляють таку увагу до них. Багато хто відкрив для себе нові видання, дехто утвердився у своїй багаторічній симпатії до давно улюблених. Слід зазначити, що люди звертають увагу на різні видання, однак незмінно популярним у райцентрі залишається районний часопис. Дуже приємно, що читачі цього дня надали перевагу саме районній газеті „Зорі над Убортю”, передплативши найбільшу кількість примірників серед багатьох інших популярних видань.
Заріна ШАПІРО
Додав новини ubort
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з іншими.
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]