Меню
Назад » » 2016 » Червень » 20

Перший Канадсько-український бізнес-форум відкрився в Торонто

20 червня Перший віце-прем’єр-міністр Степан Кубів та Міністр міжнародної торгівлі Канади Христя Фріланд зустрінуться з канадським та українським бізнесом у Торонто.
Урядові делегації обох країн візьмуть участь в Канадсько-українському бізнес-форумі, який відбувається напередодні підписання Угоди про зону вільної торгівлі між Україною та Канадою.
Традиційно бізнес-форум складається з кількох панельних дискусій, на яких українські міністри представляють бізнесу останні досягнення в реформі галузей.
На Канадсько-українському бізнес-форумі на учасників чекають панелі присвячені реформам в сільському господарстві, енергетиці, інфраструктурі та ІТ.
В рамках форуму пройде низка двосторонніх зустрічей: міністрів Степана Кубіва та Христі Фріланд; представників українського Уряду та потенційних інвесторів. Українські бізнесмени також матимуть змогу обговорити шляхи двосторонньої співпраці зі своїми канадськими колегами.
Особливою частиною програми на форумі стануть виставка українських товарів “Made in Ukraine” та показ суконь українських дизайнерів.
Виставка “Made in Ukraine” зосередиться навколо ексклюзивних товарів українського виробництва – хокейних ключок, якими грає канадська національна збірна, наручних годинників, шоколаду та іншого. На форумі до Степана Кубіва та Христі Фріланд також приєднаються інші міністри з Урядів України та Канади.
Канадсько-український бізнес-форум
З української сторони в форумі беруть участь Міністр фінансів Олександр Данилюк, Міністр інфраструктури Володимир Омелян, Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак, Міністр аграрної політики та продовольства Тарас Кутовий, перший заступник Міністра економічного розвитку та торгівлі Юлія Ковалів, заступник Міністра економічного розвитку та торгівлі – Торговий представник України Наталія Микольська, Голова Фонду державного майна Ігор Білоус. Адміністрацію Президента представить заступник Голови Дмитро Шимків. Канадського-український бізнес-форум – також є продовженням традиції двосторонніх форумів, яку Уряд започаткував минулого року під час Першого американськo-українського бізнес-форуму у Вашингтоні (липень 2015). Також відбулися Німецько-український бізнес-форум у Берліні (жовтень 2015) та бізнес-форум Нідерланди-Україна в місті Нутдорп (Нідерланди) (березень 2016).

Дізнатись більше : Міністерство економічного
розвитку і торгівлі України


 
 

Canada and Ukraine:  Open for Business

Додав новини vitol_kor
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з іншими.
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]