Меню
Назад » » 2012 » Серпень » 27

«Персонально-прощальна» сесія для секретаря

Лише 3 серпня у матеріалі «Недитячі пристрасті довкола дитячих майданчиків» ми описали бурхливі події, які відбувались 31 липня на сесії міської ради. Під назвою «Війна?» ми оприлюднили факти гострого конфлікту, що виник між міським головою А.В.Поваром та секретарем міськради Т.В.Зарубою. Підсумовуючи розповідь, ми навели слова мера щодо Т.В.Заруби: «Якщо понадобиться піти у відставку, то я піду...Але, мабуть, піде Заруба...»

Ми й не сподівалися, що так швидко ці слова стануть пророчими: 21 серпня відбулась позачергова 20-та сесія міської ради з одним, «персональним», питання - розгляд заяви Т.В.Заруби про звільнення з посади секретаря у зв'язку з виходом на пенсію.Відкривши сесію, А.В.Повар зачитав подану заяву й запропонував зробити перерву для підготовки процедури таємного голосування. Але Т.В.Заруба запропонувала не гаяти часу на таємне голосування й проголосувати відкрито, а до того - надати їй можливість сказати «прощальне» слово. Тамара Валентинівна звернулася до депутатів з проханням підтримати заяву, а про мотиви звільнення сказала: «Я не хочу говорити...». Але, задовольняючи цікавість депутатів, все ж розкрила певні причини такого свого кроку, які полягали у незгоді з методами та підходами у керівництві А.В.Повара, який, на її думку, прагне авторитарно керувати міською радою, не прислуховуючись до думки працівників апарату, депутатів міськради, знаходячись у перманентному протистоянні з районними керівниками.

За словами Т.В.Заруби, вона ще з 2010 року не хотіла працювати, весь цей час «малодушнічала», але «останньою краплею» стало питання про дитячі майданчики, після чого вона й зробила свій висновок, про який не шкодує. Єдине, що її хвилює - доля європейських проектів, бо це може негативно вплинути на розвиток міста.
Ряд депутатів - Н.І.Біленець, О.В. Ніколайчук, В.В.Коц, Л.О.Сай - висловили Т.В.Зарубі слова вдячності за ту значну роботу, яку вона проводила на своїй посаді, що сприяло зростанню іміджа як Олевська в цілому, так і мера міста, зокрема.
А.В.Повар, який підсумував розмову на сесії, в певній мірі погодився із висловленими оцінками і фактами: «Так, у нас є різне бачення... Але Тамара Валентинівна своєю активністю дуже багато зробила і на мій особистий імідж... Це людина, яка має, як і кожний з нас, свою внутрішню гординю» (слова подяки, які очікувались після сказаного, не прозвучали...) Щодо європейських проектів, то вони, на думку мера, будуть реалізовуватися й надалі...
Результат відкритого голосування був одноголосним - всі 22 присутніх на сесії депутати проголосували «за».
Виходячи із сесійної зали депутати думками (судячи по окремих репліках) вже літали навколо того - а хто буде наступним секретарем (за словами Т.В.Заруби - «храбрецом»), як йому вдасться налагодити співпрацю з мером?
Відповідь на це питання може дати наступна сесія...

З газети "Незалежна" від 23.08.2012
Додав новини news_kor
avatar
1
1
Ну, і хто ж тепер буде читати - писати пану меру?
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]