Меню
Назад » » 2011 » Квітень » 7

Під час комуністичного мітингу сталася сутичка між національно-свідомою молоддю та прихильниками КПУ

7 квітня на майдані Корольова у Житомирі відбувся мітинг Компартіі проти підвищення цін та комунальних тарифів.
Напередодні у поштових скриньках житомиряни знайшли листівки із закликом прийти на мітинг та підтримати протест комуністів. Анонсувалося, що до участі у мітингу запрошені народні депутати України, які допоможуть донести до столичної влади проблеми житомирян.
На мітинг прийшло близько тисячі мешканців міста – переважно прихильники Комуністичної партії та пенсіонери. Люди тримали червоні прапори та плакати з гаслами: "Безробіття - геноцид народу", "Ні - підвищенню цін і тарифів", "Влада нова - знущання старі".
Приблизно о 15.00 депутат обласної ради від КПУ Василь Самойленко розпочав мітинг.Через 10 хвилин після початку мітингу з боку вулиці Михайлівської до майдану Корольова підійшли кілька молодих людей з національними прапорами та червоно-чорним прапором. Вони наближались до мітингуючих, скандуючи: «Ганьба КПУ!» та «Серп і молот – смерть і голод».
Між прихильниками комуністів та національно-свідомою молоддю виникла сутичка, яку розборонили правоохоронці. Після хвилинної штурханини на асфальті залишився пошматований плакат «націоналістів», який вони так і не встигли розгорнути.Ватажок противників КПУ Андрій Заверуха заявив, що це не політична акція і вони не представляють політичну силу, а просто прийшли висловити свою громадянську позицію по відношенню до Комуністичної партії.
Тим часом мітинг продовжувався і на імпровізованій сцені з’явився мер Житомира Володимир Дебой. Ведучий пообіцяв обов’язково надати йому слово, щоб житомиряни почули  - що ж було зроблено після попереднього мітингу, резолюцію якого передали міській владі.


Додав новини news_kor
avatar
-1
5
національно-свідома молодь, ці слова мене бісять, це люди без сім"ї, без дітей, без роботи нормальної, тіки покричати, вшити пива, і запіаритись,що одні ,що другі - БРЕД краще десь би сміття прибрали гуртом
avatar
1
6
А Ви якісь інші слова, крім "прибрати сміття", знаєте?
avatar
0
4
Флакон і 100грн за декілька годин і підтримується будь-яка партія))))))))
avatar
1
3
П'ятеро вісімнадцятирічних юнаків вирішили перевірити реакцію комуни на державні прапори. Вона виявилась негативною. Отже, жодної держави Україна комуна не передбачає.
avatar
3
2
Хлопці вирішили вкотре показати комуністам на двері, але не організовано і все, а комуністи ще раз пропіарились, якби їм щось було робити, то вони не бігали б з прапорами по площі... Тим більше толку від цієї акції як від торічного дощу...
avatar
2
1
Схоже що національно-свідома молодь тоді була не дуже свідома))))
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]