Меню
Назад » » 2011 » Березень » 29

«Підлили масла у вогонь»

28 березня на сесії Олевської міської ради, перед початком засідання, на стіл кожного депутата потрапив дивний проект рішення. Не зважаючи на те, що проект на сесії не обговорювався, тому що не був включений до порядку денного, він викликав більшу дискусію ніж всі питання разом взяті.В тексті проекту були зовсім незрозумілі рішення, серед яких:
1.    «В ім’я історичної справедливості, пам’яті розстріляних в листопаді 1941 року близько тисячі олевчан вояками Тараса Бульби-Боровця відмінити рішення IV сесії Олевської міської ради VI скликання від 28.02.2011 року щодо згоди на встановлення пам’ятного знаку з нагоди 70-річчя утворення Олевської республіки».
2.    «В міському загальнополітичному виданні газеті «Новини Олевська» не допускати фальсифікації історії, пропаганди нацизму і будь-яких проявах».
Організаторами даного проекту стали представники комуністичної партії. Не зрозуміло, чим керувалися люди, коли готували відповідний проект, тому що це серйозно обурило більшість проукраїнських депутатів, і самого редактора газети «Новини Олевська». Ніхто з комуністів не дав аргументованої відповіді на те, яким чином газета допускає фальсифікацію історії, і тим більше підтвердження факту розстрілу тисячі олевчан. Поки офіційних коментарів ніхто не давав, які, на нашу думку, не за горами.
А на фоні рішення Житомирської обласної ради вивішувати 9 травня в День Перемоги червоні радянські прапори на адміністративних будівлях в області, дані «витівки» лише «підлили масла у вогонь».
Додав новини Shura1989
avatar
1
3
З "485" душ, громадян Олевська жидівської національності врятувалися втечею всього коло 25 людей та одна 16-літня дівчина Соня.Сотник С.Сиголенко сховав її,а вночі відправив з одним козаком в с.Борове Рокитнянського району.(Армія без держави).
До розстрілу євреїв вояки Т.Бульби не мають ніякого відношення,
Накази про розтріл мирного населення на території Олевського району видавали гебітскомісар м.Олевська Фішер та полковник Грацер,керував розтрілом єврей.
avatar
4
2
реально тіпи гонять. Але що ж з них взяти, люди тупо зомбовані. Самі ж не змогли зберегти свою країну від розвалу, а зараз просто саботують розвиток справжньої держави, яка давно мала бути на цій землі.
avatar
2
1
комуняки в свєму стилі...... biggrin biggrin biggrin biggrin
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]