Меню
Назад » » 2015 » Червень » 14

Підприємцям не потрібно буде використовувати касові апарати, - законопроект

09 червня у Верховній Раді був зареєстрований законопроект №2049а (автор – нардеп В. Ничипоренко), в якому передбачено введення мораторію (заборони) на використання реєстраторів розрахункових операцій платниками єдиного податку (фізичними особами-підприємцями) першої, другої та третьої груп.

Як нагадується в пояснювальній записці до законопроекту, законом України від 28 грудня 2014 року № 71-VIII було введено в дію нові правила ведення бізнесу для платників єдиного податку (фізичних осіб-підприємців) другої та третьої груп. Передбачено, що усі платники єдиного податку другої та третьої груп, крім тих, хто здійснює діяльність на ринках, при продажу товарів дрібно-роздрібної торговельної мережі через засоби пересувної мережі, повинні застосовувати реєстратори розрахункових операцій тобто – касові апарати. Таке нововведення запрацює відносно платників єдиного податку третьої групи з 1 липня 2015 року, а для платників єдиного податку другої групи з 1 січня 2016 року.

«У такий складний, зокрема, з економічної точки зору період для підприємців, збільшення податкового тиску є неприйнятним та, по-суті, згубним. Рівень соціальної напруги зростає, вже майже немає таких людей, які тією чи іншою мірою слідкують за економічною ситуацією в Україні які б не знали про наявність та масштаби проблеми яка виникла внаслідок запровадження примусу застосовувати реєстратори розрахункових операцій другою та третьою групами платників єдиного податку.

Наразі, необхідно налагодити діалог держави із суспільством з тим, щоб виробити дієвий, взаємовигідний механізм адміністрування бізнесової діяльності, інакше армія безробітних зростатиме і буде знищено фундамент економіки України – малий бізнес», - вказується в пояснювальній записці.
Про це повідомляє Фінбаланс. Додав новини vitol_kor
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з іншими.
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]