Меню
Назад » » 2011 » Червень » 8

Питання Олевського пляжу

Як відомо, минулого року Олевська громадська організація «Креативний загін» за сприяння Олевської міської ради розпочали благородну справу – створення та розбудова загальноміського пляжу.
Влітку 2010 активісти Олевської громадської організації впорядкували лівий берег річки Уборть в районі стадіону. Разом з тим було створено два ігрових майданчики: футбольний та волейбольний.
Проте цього року «хороші» люди й сліду від них не залишили. Разом з тим пляж природно почав заростати травою, обидва береги вкрилися сміттям незважаючи на те, що нещодавно в Олевську влаштовувалися суботники.Але хлопці не покладаючи надії шукали вихід із ситуації, і дечого досягли. За ініціативи молодого приватного підприємця укладено договір на встановлення сезонної торгової палатки. Разом з тим є домовленість про встановлення декількох столиків, футбольних воріт та волейбольного майданчика. В рамках санітарно-гігієнічних норм на території пляжу будуть розміщені туалет та роздягальні.Паралельно шукається можливість завезення на прибережну зону піску. За останніми підрахунками, для облаштування потрібно близько 70 машин. Розуміючи суму витрат, Олевська громадська організація «Креативний загін» потребує спонсорської допомоги.
Всі бажаючі посприяти завезенню піску та облаштування території пляжу можуть звернутися безпосередньо до представників Олевської громадської організації «Креативний загін» або до міської ради.Додав новини news_kor
avatar
0
4
Ура нарешті нормально можна буде відпочивати)))))))) tongue cool
avatar
1
3
Так, буде краще. Але дай Боже, щоб це все було!
avatar
0
2
В тому році було використано 70-80 причепів піску. його набирали поблизу пляжу. В торговій точці буде продаватися пиво розливне, морозиво, водичка, шашлики... і т.д.
avatar
2
1
так...сміття "КУЧА"(((
а в тому році скільки машин піску завезли? Пататка...Оооо..це буде круто)
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]