Меню
Назад » » 2013 » Жовтень » 28

ПОПАЛИСЯ НА КРАДІЖЦІ КУКУРУДЗИ, або ЧИ ЦЕ ТОГО ВАРТЕ?

Сільське господарство для економіки України – це одна із найважливіших галузей. Однак, незважаючи на важливість розвитку АПК, сьогодні ця галузь знаходиться у глибокій депресії. Вирішення невідкладних проблем аграрної економіки нерозривно пов’язане з нарощуванням коштів вітчизняних та іноземних інвесторів і створенням сприятливого інвестиційного клімату.

ТОВ «Мрія Олевськ 2012» є інвестором Олевського краю. Воно займається вирощуванням на полях району кукурудзи. Як відомо, дія цієї культури на організм людини дуже велика. Зокрема, вона виявляє очищаючу дію, забезпечує всіма необхідними мікроелементами і вітамінами, допомагає при багатьох хворобах.

На жаль, ще з часів Радянського Союзу, люди звикли красти все, що росте на колгоспному полі. Тому і ТОВ «Мрія Олевськ 2012» спіткала та ж доля.

Нещодавно до чергової частини Олевського районного відділу міліції звернулися працівники охорони. Було повідомлено, що в селі Соснівка затримано на полі два чоловіка, які крали кукурудзу. Правоохоронці встановили особи зловмисників. Ними виявилися батько та син. В них вилучено 150 кг кукурудзи (8 мішків).

Слід зазначити, що даний злочин підлягає покаранню згідно із ст. 185 "Крадіжка" Кримінального кодексу України і карається штрафом до 50-ти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до 2-х років, або позбавленням волі на строк до 3-х років.

До речі, це не перше затримання злочинців на кукурудзяних полях вищезгаданого товариства, які крім Соснівки знаходяться в селах Тепениця, Жубровичі та Білокоровичі.

Виникає запитання: «Чи варта шкурка вичинки?», тобто: «Чи варте украдене того, щоб потім заплатити за нього такі шалені кошти або опинитися в місцях позбавлення волі?». З іншого боку: невже ми такі слабкі духом і зазіхаємося на чуже добро, заплативши за 8 мішків кукурудзи Вічністю у Царстві Божому? Адже Господь застерігає восьмою заповіддю: «Не кради!». Можливо, нам просто потрібно виростити цю культуру на своїй присадибній ділянці або придбати її на базарі і жити з чистою душею, не хвилюючись за те, що до тебе прийде міліція.

Шановні громадяни! Доводимо до вашого відома, що кукурудзяні поля в Соснівці, Тепениці, Жубровичах та Білокоровичах знаходяться під охороною. І в разі виявлення крадіжки злочинці притягатимуться до суворої відповідальності.

О.САЛЕНКО Додав новини ubort
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з іншими.
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]