Меню
Назад » » 2016 » Липень » 14

Постійна комісія погодила створення комунального підприємства «Бурштин Полісся»

В обласній раді 14 липня проходять засідання трьох постійних комісій. Під час засідання постійної комісії обласної ради з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів, за участі голови обласної ради Анжеліки Лабунської,
14 липня депутати погодили створення комунального підприємства «Бурштин Полісся».

Зокрема, під час обговорення зазначеного питання очільник депутатського корпусу висловила пропозицію встановити статутний капітал підприємства - 100 тис. грн.

Окрім цього, депутати дали доручення профільному управлінню облдержадміністрації підготувати звернення до Кабінету Міністрів України про внесення змін до постанови № 615 у частині надання дозволів комунальним підприємствам трьох областей, створених для видобування бурштину, поза аукціонами, яке буде прийнято на сесії.

З такими доповненнями постійна комісія одноголосно погодила проект рішення про створення КП «Бурштин Полісся» та рекомендувала внести його на розгляд сесії.

Також під час роботи профільної комісії голова обласної ради Анжеліка Лабунська внесла пропозицію – створити робочу групу з вивчення питання надходження від підприємств екологічного збору.

«У нашій області підприємствами сплачено у червні лише 5 млн. грн. екологічного збору. І якщо порівнювати з іншими областями, то виникає багато питань до фіскальної служби, прокуратури. Є багато питань і до того, як нараховується цей збір по сміттю – вартість легкого сміття та важкого різниться, а загальна сума сплаченого екологічного збору залишається незмінною. Тому це треба вивчити і спитати з фіскальної служби, прокуратури – чому у нашій області такий низький екологічний збір», - зазначила Анжеліка Лабунська.

Депутати одностайно підтримали таку пропозицію голови обласної ради, якій й доручили очолити робочу групу.

Передає : Житомирська областна рада Додав новини vitol_kor
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з іншими.
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]