Меню
Назад » » 2014 » Червень » 24

Презентація компанії в Олевську, яка займається переробкою вторинної сировини «ЕКО-МІСТО»

Серед основних пріоритетів у діяльності районної влади слід відмітити пошук та залучення інвесторів для розвитку економіки району.
Комунальна сфера є одним із найбільших викликів для громад міст і сіл України, а однією з найважливіших частин комунальної інфраструктури є утилізація побутових відходів. Проблема утилізації сміття з кожним роком стає актуальнішою. Залучення в район інвесторів для переробки та утилізації твердих побутових відходів є вагомим кроком уперед.
Урочиста презентація компанії, яка займається переробкою вторинної сировини (сміття) та утилізацією небезпечних матеріалів відбулася в Олевську 12 червня 2014 року на базі підприємства ДП «Олевськторф».

Функціонування і якість системи утилізації дуже сильно впливає на те, що ми називаємо якістю життя. Від впровадження даного проекту на території району очікується відкриття нових перспектив в поліпшенні екологічної ситуації, а також вирішує проблему зайнятості населення.
Як запевнив нас голова правління компанії «ЕКО-МІСТО» Олександр Анатолійович Сєрік, підприємство має можливість працевлаштувати до 50-ти осіб, бажаючих працювати, розповів про організацію роботи та систему поводження із сміттям (переробку, сортування сміття, вироблення різноманітного сировинного матеріалу для подальшого використання у виробництві товарів різної специфікації), про перспективу створення нового полігону.
На відкритті були присутні керівники району: голова районної державної адміністрації Віктор Пилипчук, заступник голови районної ради Юрій Халімончук, перший заступник голови райдержадміністрації Леонід Котвицький, заступник голови райдержадміністрації Олександр Ковальчук, міський голова Анатолій Повар, представники районних та місцевих засобів масової інформації.

Сподіваємось, що завдяки відповідальній, конструктивній та комплексній на кожному етапі співпраці зможемо уникнути скупчення несанкціонованих сміттєзвалищ, твердих побутових відходів в лісах та посадках нашого міста, не допустити потрапляння полігонних фільтратів в ґрунтові води та річки району. 
Джерело : Олевська РДА Додав новини vitol
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з іншими.
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]