Меню
Назад » » 2012 » Листопад » 20

Прикордонники спіймали олевського контрабандиста

Нещодавно прикордонники відділу прикордонної служби «Копище» в 200 метрах від лінії державного кордону затримали порушника, який на гужовому возі намагався незаконно перемістити в Республіку Білорусь нелегальний товар - близько сотні ваг (терезів).

У зв'язку з ігноруванням порушником вимоги зупинитися, прикордонники застосували попереджувальний постріл вгору з пристрою для відстрілу гумових куль ФОРТ-12Р.Порушником виявився 32-річний житель населеного пункту Копище Олевського району. Товар разом із затриманим був доставлений у відділ прикордонної служби для складання процесуальних документів. Попередня сума оцінки контрабандного вантажу складає більше 47 тисяч гривень. Про ситуацію, що склалася на кордоні були проінформовані білоруські прикордонники.

з газети "Незалежна" від 16.11.2012

Додав новини news_kor
avatar
0
7
Кожен олевський контрабандист має зобовязання перед прикордонниками раз в квартал "попастися". Для цього ми ним зливаемо по підводі носків. Дивіться новини. А взагалі вони самі організатори цього бізнесу
avatar
1
6
а для чого білорусам терези ?????????
avatar
1
5
Медалі і ордена їм за таке дайте!!!!
А контрабандисту приклейте бороду і буде Усама бен Ладен!!!
avatar
2
4
Житомирська область займає перше місце у розкритті злочинів!!!
Правда "терористами" тут є бабусі у селах, що мак посадили біля грядок на пироги або такі "надзвичайно небезпечні терористи" на кониках і у куфайках)) пробують хоч якось заробити, бо наша держава не дає шансу на достойну роботу!!!
avatar
1
3
Просто іноді прикордонникам потрібно показати,що вони не просто там так стоять...Ну зловили,то і зловили,не повезло товаришу....Наші прикордонники дійсно не мають такого розмаху,як на інших ділянках кордону,але це не їх заслуга(тобто чесність),просто з білоруської сторони,як би там не ставитись до Лукашенка,порядка на кордоні набагато більше і порядки на рахунок хабарів та контобанди більш жорсткіші...
1-5 6-7
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]