Меню
Назад » » 2011 » Січень » 11

Пробний заїзд виявився вдалим

Під час новорічних та різдвяних канікул члени Олевської громадської організації «Креативний загін» вирішили з користю провести час і виявили бажання організувати пробний лижний похід. Робилося це з метою популяризації зимових видів спорту та зміцнення здоров'я й організації активного дозвілля. Незважаючи на складнощі, які виникли через проблему зі спортивним спорядженням, похід видався вдалим.

За сприятливих погодних умов хлопці крізь ліс через снігові замети долали до 10 кілометрів. Милуючись прекрасною природою і відпочиваючи душею кожен отримував свою дозу чудового настрою.
«Зважаючи на те, що в даний період жителі України викладають кругленькі суми щоб відпочити на гірськолижному курорті, ми маємо можливість безкоштовно отримувати дане благо» - переконували хлопці подорожніх.
Як стало відомо, даний похід не є останнім. В найближчій час за сприятливої погоди планується масовий лижний похід, до якого запрошуються всі бажаючі. Деталі походу по заздалегідь спланованому маршруту можна дізнатися на Олевському порталі www.vit-ol.com

Додав новини Shura1989
avatar
2
17
Ммм.. Клас..)
Я теж хочу, а в мене лижів нема і кататись не вмію..((
avatar
0
16
Не плач, я і тебе візьму=)
avatar
2
15
блін((я теж хотів так би прокататись
avatar
1
14
adidas
Ми їх не купували, в нас власні були, а деякі і в школі орендуємо...
avatar
2
12
Верхнє фото потрібно було зробити в динаміці - було б враження, ніби хлопці перегнали потяг smile
avatar
1
13
biggrin Точно! Супермени)
1-5 6-10 11-15 16-16
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]