Меню
Назад » » 2011 » Квітень » 21

Прокуратура області порушила кримінальну справу проти Фіца З.Р.

Не секрет, що для окремих чиновників, придбання прав на землю, зміна її цільового використання під комерційне призначення і подальший її продаж є одним з основних джерел свого добробуту.

Так, в Олевському районі встановлено, що в останні дні своєї каденції колишнім головою Олевської райдержадміністрації Зіновієм Фіцем в березні-квітні 2010 року було прийнято рішення змінити цільове призначення земель, отриманих у власність для ведення сільськогосподарського виробництва вздовж автодороги Київ-Ковель під землі комерційного призначення.


Цікаво, що такими «щасливчиками» стали родичі колишнього голови Олевської райдержадміністрації, його заступників та керівників державних органів виконавчої влади району, які отримали привабливі, з точки зору бізнесу, земельні ділянки вздовж автодороги загальнодержавного значення.
За результатами перевірки, Житомирським міжрайонним природоохоронним прокурором внесено 18 протестів на розпорядження голови Олевської райдержадміністрації (від 08.04.10 р.), яким надано дозвіл на зміну цільового призначення землі з сільськогосподарського використання на землі комерційного призначення.
Всі 18 протестів, внесених прокуратурою, були задоволені Житомирською облдержадміністрацією.
Таким чином, Житомирської природоохоронною прокуратурою було припинено незаконну зміну цільового призначення більше 30 га землі сільськогосподарського призначення. Про це на початку 2011 повідомляє Сергій Кока, Житомирський міжрайонний природоохоронний прокурор.
Також проведено перевірку законності надання у власність громадянам земельних ділянок уздовж автодороги Київ-Ковель в Олевському районі. 21 квітня на сесії Олевської районної ради голова Харченко М.А. зачитав депутатам листа від Житомирської обласної прокуратури про порушення кримінальної справи по двом статтям проти Фіца З.Р., котрий на даний момент є дапутатом райради.

Додав новини news_kor
avatar
0
3
Це справа не однієї людини, тут ще й хтось із районного земельного відділу замішаний!!
Всіх посадити з конфіскацією майна!!!
avatar
2
2
"ГРАБ НАГРАБЛЕНЕ і НЕДОГРАБЛЕНЕ" -такий девіз теперішнього режиму!
Мені здається,що з цього роя невийде ні Х.. ! Маленькиє у прокурора КОКА!!!!!!!
Поживем побачимо.
avatar
4
1
Четвертовать его!!!
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]