Меню
Назад » » 2015 » Березень » 27

Прокурором Олевського району проведено координаційну нараду

       Прокурором Олевського району проведено координаційну нараду на тему Про стан запобігання та протидії злочинності і корупції в районі за 2014
  
Відповідно до ст. 10 Закону України «Про прокуратуру», прокуратурою Олевського району 04 лютого 2015 року проведено координаційну нараду керівників правоохоронних органів.
          Обговоривши стан протидії злочинності та корупції в Олевському районі у 2014 році, координаційна нарада зазначила, що правоохоронними органами району вжито ряд організаційних та практичних заходів, спрямованих на запобігання та протидію злочинності, зміцнення законності і правопорядку.
          Вжитими скоординованими заходами вдалося покращити стан розкриття і розслідування окремих видів кримінальних правопорушень.
          Водночас, зважаючи на наявність окремих проблемних питань у протидії злочинності і корупції в районі, відповідна діяльність потребує підвищення ефективності.
          Незважаючи на вжиті заходи, незадовільним залишається стан розкриття майнових злочинів, особливо крадіжок.
           Окремо слід відмітити зростання у районі злочинів проти довкілля – за 12 місяців 2014 року зареєстровано 19 кримінальних проваджень за ст. 246 КК України (незаконна порубка лісу), що у чотири рази більше ніж за аналогічний період 2013 року, також у 2014 році зареєстровано 13 проваджень щодо незаконного видобування бурштину, у 2013 році вказані провадження не реєструвалися.
          Внаслідок неналежного проведення профілактичних заходів, відбувся ріст злочинності серед неповнолітніх – у минулому році вчинено 14 злочинів (упродовж 2013 року – 11).
          Однією із причин росту злочинності серед неповнолітніх є неналежна профілактика злочинності та взаємодія між контролюючими та правоохоронними органами району.
         Також, на нараді зазначено, що потребує подальшого удосконалення взаємодія правоохоронців з питань виявлення та припинення кримінально - та адміністративно-караних корупційних проявів серед посадовців органів державного нагляду та контролю, органів влади та місцевого самоврядування у відносинах із громадянами та суб'єктами підприємницької діяльності.
             З метою вдосконалення взаємодії правоохоронних органів району щодо профілактики злочинів та правопорушень, забезпечення захисту конституційних прав громадян та боротьби зі злочинністю та корупцією, учасниками координаційної наради було спільно затверджено ряд заходів, які покликані у 2015 році зміцнити законність та правопорядок в районі, викорінити причини зростання злочинності на території району.


  Додав новини vitol
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з іншими.
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]