Меню
Назад » » 2010 » Жовтень » 31

"Кубок Осені"

За доброю традицією в Олевську щосуботи відбувається цікавий футбольний матч. Так сталося і цих вихідних, коли на головній спортивній арені міста у фіналі «Кубка весни» зійшлися дві абсолютно протилежні команди «Ветерани» і «Партизан».
Не зважаючи на чудову осінню погоду даний матч ажіотажу не викликав. Це можна пояснити відсутністю плакатів на головних дошках оголошень, або небажанням щось організовувати. Хоча, дякуючи тим, хто не байдуже ставиться до футболу, на стадіоні була створена хороша атмосфера.
Перед початком матчу обидві команди оглянули яскравий кубок і зрозуміли, що за нього варто боротися. Сама гра проходила в майже рівних умовах, лише, інколи, молоді футболісти «Партизану» на швидкості оббігали свої старших колег. Знову свою майстерність в нападі на біс демонстрував Ткач Юрій, який «однією лівою» розхитував захист суперників. Але, нажаль, в основний час голів ніхто не побачив, тому за регламентом матчу повинні були пробиватися 11-метрові удари. І ось тут почалося найцікавіше: перший свій удар «Ветерани» не використали, а «Партизан» навпаки. Внаслідок чого суперечка між арбітрами й воротарями доходила до бійки. Ще більше дивував головний суддя своєю безпорадністю.

Матч закінчився з рахунком 4 : 2 на користь «Ветеранів». Після матчу обидві команди урочисто отримали грамоти і грошові премії, а переможець - кубок.
Команда Vitol вітає переможців і бажає всім значних звершень у спорті.

Додав новини Shura1989
avatar
1
7
Молоді доведеться ще тренуватися.
avatar
1
6
Каталонец
Ти правий. Я інколи сам з "Азалії" йшов прямо на змагання.
avatar
1
5
Футбол потрібно підіймати в Олевську,а не з "Азілії" іти відразу на стадіон))).... [color=red]
avatar
1
4
Справді...Завжди є якась несправедлива дія...(
avatar
0
3
Ветерани і в кубку намутили?? Не футбол-цирк,і люди на такий цирк(поганий) неходять!! А судді-клоуни.Хто слідкує за нашим футболом той пойме!!!!!!
1-5 6-7
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]