Меню
Назад » » 2011 » Лютий » 26

Районами області керують непрофесіонали?...

У Житомирській області переважна більшість заступників голів районних державних адміністрацій з економічних питань не мають економічної освіти. Про це під час колегії облдержадміністрації 24 лютого повідомив заступник губернатора області Ігор Орлов.
«У 12-ти районах цю посаду дійсно займають економісти, ще в декількох – менеджери-економісти. У решті ж районів ситуація така: інженер-зоотехнік – Червоноармійський район, інженер-землевпорядник – Черняхівський, гірничий інженер – Овруцький , інженер електронної техніки – Олевський, учитель-юрист – Малинський, а в Бердичівському та Чуднівському районах досі не визначені кандидатури», - сказав Орлов.Губернатор області Сергій Рижук зі свого боку запропонував провести так званий «економічний лікнеп» спершу - на базі управління економіки облдержадміністрації, пізніше – на рівні Києва. «Неприпустимо так примітивно, до невігластва займатися проблемами економіки і потім дивуватися, чому район тріщить по швам по всім економічним показникам», - сказав Рижук.До речі, серед запитань Президенту до прямого ефіру в рамках проекту «Розмова з країною» було «кадрове» питання держслужбовця з Лугин Житомирської області: «Віктор Федорович, якими критеріями ви керуєтеся при призначенні голів районних державних адміністрацій? Зокрема в нашому районі призначено людину не професійну, не авторитетну, посміховище для району та всієї області, що ганьбить авторитет влади та президента. Його роботу легко перевірити, призначивши відповідну перевірку».
Як стало відомо з офіційних джерел, очільник Лугинського району Юрій Ляшевич має вищу педагогічну освіту, і до призначення на свою посаду працював вчителем та заступником директора з виховної роботи. Варто зазначити, що Юрій Ляшевич є головою фракції Партії регіонів в Лугинській районній раді.
Враховуючи ці обставини, не важко зробити висновок стосовно того, як обираються керівники районів...

Додав новини Shura1989
avatar
0
9
Не фізрук а вчитель трудового навчання. Отака люде реальність biggrin
avatar
2
8
Наберіть "Журнал Житомира" та клікніть на "Сегодня исполняется год со дня инагурации Януковича", там побачите коротенький видео-ролик, непогано, особливо друга частина. Побачите відповідь на поставлені питання.
avatar
1
7
Який король-така і свита.Одна проФФесура!!!!!!
avatar
1
6
Я б сказав що доярки та комбайнери на своєму місці є достатньо освічені багато з них має вищу освіту,а те що ми обрали владу з "проффесорів", тому й живемо так.
avatar
0
4
Я про конкретну людину, а не про Штати.А щодо "демократії" США і як вони до неї йшли та продовжують йти це взагалі окрема тема.
1-5 6-8
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]