Меню
Назад » » 2010 » Жовтень » 10

РБК концерт "Гімн любові"

Олександр Василенко12 жовтня 2010 року о 17.30 у РБК відбудеться концерт "Гімн любові","золотого голосу Украиїни" Олександра Василенка у супроводі національного Президенського оркестру.
Концерти співака при переповнених залах з успіхом проходять в Ізраїлі,Франції,Сполучених Штатах...
У супроводі одного з кращих оркестрів України народний артист України Олександр Василенко виконає старовинні та сучасні романси,популярні твори 70-80 років,пісні Великої Вітчизняної війни,кращі естрадні твори сьогодення,світові шедеври мовами оригіналу та українські народні пісні.


Проводиться попередній продаж квитків.
Придбати квитки можна за телефонами:
2-17-65;2-16-80;2-15-82; моб.(095) 283-27-75
Додав новини vitol
avatar
0
6
Був дуже гарний концерт, всім сподобалось! Надіємся ще бачити в себе такі виступи.
avatar
0
5
Щиро вдячна всім, хто допоміг в організації концерту Ол.Василенка та Президентського оркестру в Олевську! Особливо Діні Вікторівні! На ентузіазмі таких людей, як ця чарівна жінка, тримається справжня українська культура. Щасти Вам - у всьому і завжди!
avatar
1
4
У вересні була на концерті в Житомирській філармонії. Зал - і молоді, і зовсім поважного віку - шаленів. Голос справді неймовірної краси - легкий мов повітря, і водночас могутній, і ніжний, і густий. Словом, не можу передати тої краси. Треба слухати. Але треба бути готовим до того, що то не попса, ніяких пританцьовочок чи ще чогось такого не буде. А будуть пісні, кожна з яких проймає кожну клітину. Коли співав "Горячий снег" - по спині бігали мурашки. Чесно. Я такого ще не чула.
avatar
1
3
з 4.10.2010 р. будуть білети в продажі.
avatar
1
2
хтось чув його концерт?
1-5 6-6
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]