Меню
Назад » » 2011 » Лютий » 25

Реформи у федерації футболу Олевського району

Днями в приміщенні ДЮСШ відбулася чергова звітно-виборна конференція федерації футболу Олевського району. З 28 делегатів, що представляють футбольні команди району, були присутні 23 чоловіки.
У конференції взяли участь голова Житомирської обласної федерації футболу Коцюбко О.П., голова Олевської РДА Дяченко А.В., заступник голови РДА Ковальчук О.С. та члени суддівсткої колегії району.

Зі звітом виступив голова районної федерації футболу Хіміч. О.В. Потім було проведено перевибори голови, оновлено склад ревізійної комісії та виконком федерації, обрано делегатів на обласну звітно-виборну конференцію, затверджено спільний план роботи федерації та відділу у справах сім'ї, молоді та спорту РДА на 2011 рік.
Новообраним головою федерації футболу Олевського району став Харченко А.М., а заступниками – Янчук В.В. та Попович В.В.
Додав новини Shura1989
avatar
0
13
Не 10 місць роботи, а 3.
avatar
1
11
так точно.......вже довгий час при владі один із бувших голів ще тодішніх радгоспів.....розвалив він їх аж три штуки....а один із керівників району.... biggrin biggrin biggrin angry
avatar
0
10
Ребята сначала покажжите, что Вы умеете, а потом становитесь главами чего хотите, а то зачастую и выростают глави наши не извесно из кого и з чего)))))!!!!!!!!
avatar
1
12
наших голів "вирощує" система і вона ж, система, керує всім.
людина повинна доказати сама собі, що вона спроможна дійсно "робити діло", прихильники найдуться і їх не треба буде шукати і чимось задобрювати, а в наш час, тим паче за нашої системної політики щось показувати і доказувати , це те саме, що говорити, що "Земля обертається" в період інквізиції...!!!!!
avatar
2
9
ingardio,на мою думку ти і Віталя повинні разом обіймати посаду Голови федерації футболу Олевського району, а я повинен бути головую ради або адміністрації. Лише при такому роскладі ми щось досягнемо
avatar
2
8
У Валіка ще голова працює та й батько підсказав....а ви для них "лєкторат"...ха-ха-ха-ха-ха......
спорим що ніхто нічого на стадіку не зробить...
їм голос треба на виборах голови обл федерації............ angry
1-5 6-10 11-11
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]