Меню
Назад » » 2011 » Березень » 21

Рівень води в акваторії річки Уборть

Зважаючи на швидке потепління, рівень води в акваторії річки Уборть почав швидко підійматися. Оглядаючись на минулі роки, деякі люди з острахом чекають приходу «великої води». Але, на щастя, сьогодні рівень води в Уборті та її притоках не значний, і серйозної загрози не становить.

Це досить добре видно на фото. Рівень води збільшився, але річка з берегів не вийшла. Помітно лише посилення течії, тому не варто близько наближатися до водойми, особливо залишати на одинці дітей.Як повідомляють офіційні джерела, рівень води на рейкових гідропостах в акваторії річки Уборть станом на середину березня становить (див. табличку). Критичний поріг в районі ніде не перевищений, лише на греблі Лопатицького водосховища порівняно високий рівень води.
Варто додати, що розслаблятися поки зарано. Як показує практика, значні підтоплення трапляються в кінці березня та на початку травня, коли масово починають осушувати посівні площі.
Наша команда постійно слідкуватиме за перебігом подій, та завчасно повідомлятиме про можливі надзвичайні ситуації, і висвітлюватиме факти підтоплення.


   

Додав новини Shura1989
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з іншими.
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]