Меню
Назад » » 2011 » Червень » 3

Роз'яснення Олевського ВДАІ стосовно ДТП

2 червня 2011 року в Олевській районній газеті ""Незалежна" з'явилося попереднє офіційне роз'яснення стосовно дорожньо-транспортної пригоди, котра 29 травня сталася в Олевську по вулиці Набережна.
 
За роз'ясненнями причин та обставин ДТП, журналісти газети "Незалежна" звернулися до в.о.начальника Олевського ВДАІ, інспектора з ОДР Олевського ВДАІ С.В.Пархомця, який сказав, що обставини ДТП з'ясовує відділ розслідування ДТП Житомирського слідчого управління МВД. Вини працівників ДАІ в ДТП він не вбачає, так як, на його думку, ніякого переслідування мотоциклістів і, тим більш, «підрізання» мотоцикла не було. Скоріш за все, хлопці, побачивши машину з інспекторами ДАІ, які в цей час патрулювали вулиці міста, злякалися і вирішили втекти, але на швидкості не впорались з управлінням мотоцикла. При цьому ні звукових, ні світлових сигналів інспектори ДАЇ не застосовували. Хлопці самі вчинили порушення правил дорожнього руху вже тим, що їхали вчотирьох на мотоциклі, розрахованого на 2-х чоловік, були без шоломів. Щодо того, чи знаходився водій мотоцикла у стані алкогольного сп'яніння стверджувати нічого не можна, бо результатів експертизи крові ще немає.

На завершення С.В.Пархомець сказав: «Я хочу висловити співчуття родині загиблого і запевнити, що ми зацікавлені у об'єктивному розслідуванні обставин ДТП - запрошуємо свідків, якщо такі є, прийти й дати свідчення.
Також я хочу звернутися до всіх власників мотоциклів, скутерів та мопедів, в першу чергу, молодих людей, з проханням дотримуватися правил дорожнього руху, не сідати за кермо без шоломів, а тим більш - напідпитку, щоб подібних трагічних випадків на дорогах більше не траплялось.»

Додав новини news_kor
avatar
1
9
Справу веде житомир, бо у Олевській "міліції" не приймають заяви від батьків хлопців. Їм сказали, що повинно пройти 10 днів від дня аварії. Певно, щоб замісти сліди своєї причетності. angry
avatar
0
11
Кожен громадянин має навідємне право подавати заяву до правоохоронних органів, і ніхто немає права цьому перешкоджати.
avatar
0
12
Почитайте коментарій який я написав. Я це дізнався після того, як мене зупинила житомирська державтоінспекція на машині Honda Accord.
Доречі, виїхавжи з Олевська ми вирішили проїхатись за ними, по трасі Київ-Ковель з Олевська в сторону коростеня, ми їхали за нашой житомирською державтоінспекцією 200 км в час. Наблюдали цинічну картину, як вони збили шашки які стояли для того, щоб водії бачили що ведутся ремонтні роботи..Вони підлетіли метрів так на 20 з дороги. Проїхавши ще 2 км, зі швидкістю 230 км/год, я вирішив більне не їхати, бо вони всеодно швидше їхали ))
avatar
1
8
wacko
avatar
1
7
ЯК ТАК ЦИНІЧНО МОЖНА БРЕХАТИ ПРО НЕПРИЧЕТНІСТЬ НАШОЇ МІЛІЦІЇ.ЧОМУ Ж ТОДІ РОЗСЛІДУВАННЯ ВЕДЕ ЖИТОМИР,А НЕ МІСЦЕВІ СЛІДЧІ?

Тому що Олевські менти можуть не обєктивно оцінити і розслідувати цю справу тому потрібні люди не з Олевська. Нещодавно мій знайомий потрапив у ДТп і дело вів житомир. Там є спеціальні слідчі, які ведуть такі дела.
avatar
1
10
Ні, тому, що є жертви внаслідок ДТП. Мені це житомирська міліця пояснювала, коли зупинила. Якщо їх би не було (жертв) то наше ДАІ самеб робило все рослідуваня
avatar
2
6
Так була там машина ДАЇ чи ні? Якщо була, то де ділася після аварії, якщо ні, то для чого ці виправдання?
avatar
1
5
ЯК ТАК ЦИНІЧНО МОЖНА БРЕХАТИ ПРО НЕПРИЧЕТНІСТЬ НАШОЇ МІЛІЦІЇ.ЧОМУ Ж ТОДІ РОЗСЛІДУВАННЯ ВЕДЕ ЖИТОМИР,А НЕ МІСЦЕВІ СЛІДЧІ?
1-5 6-9
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]