Меню
Назад » » 2011 » Березень » 22

Розбійний напад на іноземця

В ніч з 20 на 21 березня 2011 року в смт.Нові Білокоровичі четверо невідомих побили 21-річного приватного підприємця, котрий виявився громадянином Польщі.
Зі слів потерпілого, він приїхав до селища за будівельними матеріалами, які вже не перший раз купує в тутешніх мешканців. Через певні обставини, робочий візит затягнувся на довше ніж планувалося, і через відсутність охорони йому самому довелося охороняти товар.
Близько 12 ночі, четверо чоловіків, помітивши поблизу підприємства припаркований іноземний автомобіль, перебуваючи напідпитку, без будь яких пояснень, почали наносити молодому іноземцю удари по тілу. Било двоє – місцевий депутат та колишній міліціонер. Крім  цього, міліцейською дубинкою було завдано значних пошкоджень автомобілю БМВ (зім’ятий капот та двері).
Як вияснилося згодом, двоє інших чоловіків також є депутатами місцевої ради. Всі вони одноголосно переконували потерпілого, що в даному населеному пункті «вирішують все», і він тут зайвий. На цьому знущання не закінчилися: кривдники викликами своїх друзі даїшників. Останні перевірили та перерили все авто, незважаючи на те, що автомобіль був зачинений. Крім цього забажали перевірити власника на сп’яніння. Переконавшись в тому, що правда на боці немісцевого, працівники ДАІ швиденько покинули місце пригоди.
Зранку, 21 березня, громадянин Польщі звернувся до Олевської районної лікарні, де йому було надано професійну допомогу, та заключення: забої хребта, забої шийного відсіку та спадини по всьому тілу.
Після висновків медекспертів, потерпілий написав заяву до районної міліції, та повідомив консульство Польщі в Україні. Крім цього, побоюючись за власне життя, попросив працівників міліції захисту, якого так і не отримав. Тим часом кривдників покине затримали, і вони вільно пересуваються, ведуть свій бізнес, та вирішують питання місцевого рівня…
 
     
Додав новини Shura1989
avatar
2
86
Ну що продовжимо наболілу тему.
Вважаю, що країна повинна знати своїх "героїв-тимуривців" в лице, які
не шкодуючи своїх сил, і в день і в ночі допомагають "розбудові і
процвітанню"смт.Н-Білокоровичі.
Якщо почати з тих, з кого все і заварилось-франик і бутель-одного поля ягоди, один "тіпа будівельник",другий "тіпа лісоруб", не треба забувати і за "чорного металурга" - мосю, а ще є "мега-будівельники"-бадзі, і всі решта, хто близький до голови і домоуправління.
Згоден з тим, що дехто з вищезгаданих "хлопів-помагаїв", займається меценацтвом,(і на цьому дякуємо), але якщо взяти процент вкраденого, і розбомбленого, (яке вже не повернути) і те, що повертається в містечко, ?????? самі бачите різницю!!!
Бардак йде від голови, місцевих депутатів і дільничних, а також від керівництва лісництва, які дають дозвіл на спилювання дерев, знос будівель і казарм, і не контролюють після цього прибирання мусору і гілля, та добре контролюють скільки їм впаде в кишеню.
Про наболіле: де каналізаційні люки?, дороги?, що робиться на мусорках, та як "місцеві депутати" допомагають інтелектуально розвиватись молоді в своїх кабаках і.т.д, (бід і проблем багато)
Односельцям привіт!!! З наступаючим святом Пасхи !!!
Адміністрації сайту велике спасибі !!!
avatar
0
81
з таким самим відношенням зіткнувся і іноземець,який обговорюється в даній статті.
avatar
0
80
Я думаю, ти і сам чудово розумієш, щзо більша частина нападів на вулиці здійснюється задля розваги, або просто через те, що нападники пяні або накурені. І якщо ти цього не визнаєш, це не означає, що цього немає.
avatar
1
75
Для 80. Liza, я не прорицатель и не волшебник, я посто выссказываю своё мнение. А вот Вы, думаю да, раз утверждаете, что Nonna- не жена "депутата" да ещё и не замужем! Такие способности у вас! Машины с лесом мне не мерещатся. Не думаете ли Вы, Liza, что пилорама мне и всем жителям городка мерещится ? Этого "депутата" здесь уже сравнивали с Лозинским, но по-моему ( успокойтесь, доктор: это опять только мнение biggrin ) у него нету самолёта для перевозки леса, а пилорама его находится непосредственно в городке.Вопрос заключается в следующем: Каким же это образом он доставляет лес на пилораму если самолета нету, машинами не ездит? И говорю я не о жабе,а о разбитых дорогах.
avatar
0
74
Для 80. Ой как не красиво! Начала на Вы,закончила на ты- никакой посседовательности и прослеживается нотка неуравновешенности.Разве такие стрессонеустойчивые доктора работают в городке? Прежде чем кому-то предлагать написать свою фамилию, надо в первую очередь самой так сделать : я не знаю доктора с именем LIZA, больше того, такого имени и в городке нет. А может вы доктор нетрадиционной медицины? Тогда вы знаете чем хорошо успокаиваются нервы biggrin biggrin biggrin
avatar
0
76
А где вы видели, что было написано, что Лиза проживает в городке? biggrin
avatar
0
77
Для 82. Вас не смущает тот факт, что вы зарегистрировались под мужским псевдонимом, а фото девушки, это о многом говорит wacko
1-5 6-10 11-15 ... 51-55 56-57
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]